Mutsuz Palyaçolu Günler...

PalyacoMutsuz

Kayıtlı Üye
29.09.2015
Saat: 8:28

İşe geç gideceğimi bildiğim halde erken kalkmanın amacı ne olabilirki? Bedenimin vücut saatinden şikayetçiyim, beni uyutmuyor. Sabahlar kime güzeldir?

---> Mutsuz Palyaçolu Günler...

İyi günler.. Sabahları gece erken yatanlara güzeldir

30.09.2015

Yeni doğacak güne, gecenin erken saatlerinde girererek günü bitirmek...
Yorucu, kelimesini sıklıkla duyacaksın benden sevgili günlük :) Bugün de onlardan biriydi. Kayda değer bir şey yaşanmadı... Elbise alıp şık görünmek için uğraşan bayanlar, erkekler... Bense bi aşağı bi yukarı...

Bir hisse senedi olsaydım eğer, menkul kıymeti düşük kaybettiren bir hisse senedi olurdum heralde...

02.10.2015
22:58

Bir iki gündür yazamadım sana farkındayım sevgili sanal günlüğüm. Yazmaya müsade etmedi, yorgun biten iş günleri...
Hoş sana yazsamda pek farklı bişey çıkmıyor, anlattıklarım aynı.. Anlatacaklarım aynı...

İnsan merak ediyo acaba ne iş yapiyo bu zat i muhterem diye sor aşı geliyo bu kadar yorucu bu kadar bitkin edecek.. ???

05.10.2015
23:40

Yazasım gelmedi sana birkaç gündür sevgili günlük. Biraz gribim...
Hasta oluşumu umursamadan konsere gittim, herkes sevgiliyle gelirken ben köşelerde bir yer seçip tek başıma müziği dinledim sadece. Ama yinede eğlenceliydi, en azından atmosferim değişti...

Geçmiş Olsun. Dikkat Edin Kendinize :R

07.10.2015
19:52

Sabaha başlayan erken toplantı ile biten bir iş günü daha.... Evimdeyim nihayet... Evime köle oldum, iş sonrası tek keyfim film izlemek sevgili günlük. Hoş senide ihmal ediyorum farkındayım, ama yazmaya hevesim kalmadı biliyormusun
.

[MENTION=154329]InnoCence[/MENTION] , daha dün düşüncelerime kilit vurup açtığım konuyu kapattınız. Sanki şimdi çok duyarlı, anlayışlı biriymiş gibi davranıyorsun. Neden ? Sizin yapmacık iyi niyet dileklerinize ihtiyacım yok. Heleki düşüncelerimi yazmamı engellediğinizden sonra hatırlamak bile istemiyorum sizi ve beni engellemeye çalışanları...

Muatap olmayın benle, sen ve beni engelleyenler [MENTION=154329]InnoCence[/MENTION]

14.10.2015
10:12

Merhaba sevgili sanal günlük... Bir izin günü daha geldi, tek başına yapılabilecek hobiler bulmam gerekiyor. Çıksam dışarı sahili yürüsem diycem, bu defa el ele dolaşan, sarılarak oturan sevgilileri görcem psikolojim bozulcak. Sadece yalnızların olduğu bir kordon bir yer yok mudur bu şehirde? :S

17.10.2015
23:31

Yine uzun soluklu bir ara sevgili günlük. Elde olmayan iş yükü sebebiyle ilgilenemedim yine senle. Dün gece bu saatlerde, gecenin 2 lerine kadar toplantı için sunum hazırladım.Bu sabah da sunumumu paylaştım iş arkadaşlarımla. İlgi odağı olmayı ne çok isterdim... Sonra güzel bir kahvaltı ve yine iş...

Ha bu arada sevgili günlük, kafamı kumdan çıkartıp biraz olsun nefes almak için kitap fuarına gittim, eğer okumayı başarabilirsem aldıklarımı bitircem.

[MENTION=170018]Nuyageva[/MENTION] beni bana bırakın oldu mu? Konuyu kitleyip geri dönüşüme atmışsınız, sonra kilitli halde bölüme taşıyıp bir daha geri dönüşüm kutusuna atmışsınız. Üstelik açtığım o konu başlığını da değiştirip atmışsınız geri dönüşüme.

Hem bu kadar kötülüğü yapın, hemde günlüğüme gelip, dalga geçin. Çıkın gidin sayfamdan, yeterince engel koydunuz zaten düşüncelerime. Başkasıyla dalge geçin!!!!
:kalbimcity-com022::93:

[MENTION=170018]Nuyageva[/MENTION] beni bana bırakın oldu mu? Konuyu kitleyip geri dönüşüme atmışsınız, sonra kilitli halde bölüme taşıyıp bir daha geri dönüşüm kutusuna atmışsınız. Üstelik açtığım o konu başlığını da değiştirip atmışsınız geri dönüşüme.

Hem bu kadar kötülüğü yapın, hemde günlüğüme gelip, dalga geçin. Çıkın gidin sayfamdan, yeterince engel koydunuz zaten düşüncelerime. Başkasıyla dalge geçin!!!!
:kalbimcity-com022::93:

Abi ben senin gibi userim ki kilitleyemem .)) Tamam kizma gelmem sayfana .) Bak sana baris cubugu uzatilmis sen neler demissin.Olmamis yani.

Ne barış çubuğu, konumu kitleyenler çubuktan, güvercinden, zeytin dalından bahsetmesin.

Sevgili günlük:Yıllar önce yine bu sitede açtığım konulara denk geldim, birisi kapatılmış.Keşke kullanıcı şifremi hatırlayabilsem.O günden bugüne hiçbirşey değişmedi.Nasıl değişebilirdi ki, tipsizlik zamanla ortadan kaybolan birşey olabilseymiş keşke.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri