MuTLuLuGun AnAhTaRı SizCe nnEdİR ??

MuTLuLuGun AnAhTaRı SizCe nnEdİR ??

• ASK

Oy: 4 26.7%
  • PARA

Oy: 2 13.3%
  • SAĞLIK

Oy: 4 26.7%
  • DİGER ( LUTFEN BELİRTİNİZ )

Oy: 5 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    15
---> **MuTLuLuGun AnAhTaRı SizCe nnEdİR ??

bence mutluluğun anahtarı İnsanın kendisidir...
Herşey insanda başlayıp insanda bitiyor çünkü....

---> MuTLuLuGun AnAhTaRı SizCe nnEdİR ??

ben aşk dedim ama diğerleride çok önemli parasız mutlu olurmusun yada kansere yakalanmışken

bence mutluluğun anahtarı İnsanın kendisidir...
Herşey insanda başlayıp insanda bitiyor çünkü....

Biriciğe katılıyorum. Mutluluğun anahtarı insanın ta kendisidir. Hayatı mutlu ya da mutsuz yaşamak elimizdedir. Paranın bir kağıt parçası olduğunu, sağlığın hayat mücadelesi olduğunu, aşkın en büyüğünü Allah'a adadığımızı unutmazsak biz hep mutlu oluruz.

Paranı kaybedersin ama kaybettiğin sadece basit bir kağıt parçasıdır. Sağlığını kaybedersin ama kaybettiğin sadece sağlığındır, daha kötüsünü kaybetmemişsin. Teselli bulursun kendine. aşkını kaybedersin (Allah korusun) ama ona aslında Allah'a ibadet ederek yakın olacağını düşünmen gerekir. Yani mutluluk elimizde. Mutlu olmasını bilmeli.

Engelsiz sebepsiz kendimizi incelemeliyiz, tanımalıyız. Kendimizi tanıdığımız zaman hayatın bize verdiği çok değerli armağanlar olduğunu anlarız..

Biriciğe katılıyorum. Mutluluğun anahtarı insanın ta kendisidir. Hayatı mutlu ya da mutsuz yaşamak elimizdedir. Paranın bir kağıt parçası olduğunu, sağlığın hayat mücadelesi olduğunu, aşkın en büyüğünü Allah'a adadığımızı unutmazsak biz hep mutlu oluruz.

Paranı kaybedersin ama kaybettiğin sadece basit bir kağıt parçasıdır. Sağlığını kaybedersin ama kaybettiğin sadece sağlığındır, daha kötüsünü kaybetmemişsin. Teselli bulursun kendine. aşkını kaybedersin (Allah korusun) ama ona aslında Allah'a ibadet ederek yakın olacağını düşünmen gerekir. Yani mutluluk elimizde. Mutlu olmasını bilmeli.

Engelsiz sebepsiz kendimizi incelemeliyiz, tanımalıyız. Kendimizi tanıdığımız zaman hayatın bize verdiği çok değerli armağanlar olduğunu anlarız..

butun dusuncelerımı yazmısın tşkrler..

saglık ve huzur tabı mutluluk ta bu ıkılının olmazsa olmazıdır

para yoksa sevgi yıpranır kim ne derse derse bu bir gerçek.para yoksa insanlıktan çıklır insan aç kalınca hırsız bile olur..para yoksa mutluluk olmaz faturalar kredi kart borçları belki kira odeyemeyince tartışmalar çıkar para yoksa v.s...

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri