Mutlu Yıllar cerennc58 (:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

REiSS

Kayıtlı Üye
Doğum Gününü Farkettim, Konuyu Açayım Dedim. :)

Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren :) Nice Mutlu Yıllara..

Ömrün Boyunca Mutlu Olman Dileğiyle.. İyiki Doğdun. :)

Bu Pastan.. :)

12346.gif

Bu da Hediyen.. :)

12354.jpg

İyiki Varsın, İyiki Buradasın, İyiki Doğdun.. :106:

---> Mutlu Yıllar cerennc58 :)

Doğum Gününü Kutlu olsun. Allah sevenlerinle beraber uzun bir ömür Nasip etsin. Nice senelere...

Son düzenleme:

dogum gunun kutlu olsun,bu gunlerde ya$lananlar cogaldi.bol sandlar.

yeni üye sanırım ben cıkartamadm :)

doğum günün kutlu olsun güzelim. nice yaslara..

Huzurlu ve bir o kadarda sağlıklı yaşlarınıza,mutlu seneler.

Son düzenleme:

Hepinize çok teşekkür ederim :) İlk kutlayan gerçekten sizlersiniz... Keşke sevdiğimde söyleseydi...İçimde burukluk sanki doğum günüm değilde bugün benim ölüm gibiymiş geliyor....

Tekrar teşekkür ederim iyiki varsınız...Kiminizi tanımıyorum bile ama HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM....

Doğum Gününü Farkettim, Konuyu Açayım Dedim. :)

Doğum Günün Kutlu Olsun Ceren :) Nice Mutlu Yıllara..

Ömrün Boyunca Mutlu Olman Dileğiyle.. İyiki Doğdun. :)

Bu Pastan.. :)

12346.gif

Bu da Hediyen.. :)

12354.jpg

İyiki Varsın, İyiki Buradasın, İyiki Doğdun.. :106:

Öncelikle sana teşekkür ederim :) öyle bir hediye ihtiyacım vardı

Sanaldan hediye vermek çok tuhafıma gitmiştir o yüzden içten bir laf daha hoşuma gidiyor :R

Unutma herşey çok istemekle olur.Aklından ve gönlünden geçenin seninle olup bir ömür boyu mutluluk ve huzur dolu yaşaman umuduyla.Doğum günün kutlu olsun :)

Hepinize çok teşekkür ederim :) İlk kutlayan gerçekten sizlersiniz... Keşke sevdiğimde söyleseydi...İçimde burukluk sanki doğum günüm değilde bugün benim ölüm gibiymiş geliyor....

Tekrar teşekkür ederim iyiki varsınız...Kiminizi tanımıyorum bile ama HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM....

Öncelikle sana teşekkür ederim :) öyle bir hediye ihtiyacım vardı

Ne Demek :) Rica Ederiz Efendim.. Doğum Günün Kutlu Olsun Tekrardan.. Dilerim Herşey Gönlünce Olur..

Sanaldan hediye vermek çok tuhafıma gitmiştir o yüzden içten bir laf daha hoşuma gidiyor :R

Unutma herşey çok istemekle olur.Aklından ve gönlünden geçenin seninle olup bir ömür boyu mutluluk ve huzur dolu yaşaman umuduyla.Doğum günün kutlu olsun :)

Teşekkür ederim Korsan. Keşke dediğin gibi olsaydı herşeyi gönülden istedimde ne oldu bir bir kayıp qitti... Tuhafıma giden Ailem Sevdiğim Arkadaşlarım Hiç kimse :) fakat sizler... İyiki varsınız....:2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri