Msn 9 indir, Live Messenger Türkçe Download, Msn 9 0 yukle

RAINMAN

Kayıtlı Üye
Msn 9 Live Messenger Türkçe YENİ VERSİYON
KONU SABİTLENİRSE TAM SÜPER olur :D

Degerli duslerforum Kullanıcıları. Sadece Yapmanız Gereken exe. Dosyasını Çalıştırp. Msn live Kurmak ve dll. Uzantılı Dosyayı Msn Live Kapalı İken, C/Prog.File/Windons Live/ İçerisine Yapıştırmak. Kolay Gelsin. Bu Arada Teşekkürleri Unutmayın Arkadaşlar. Sorunu Olan Msn den Gelebilir. E-Mail Yollayabilir.


windows-live-messenger-8.2-9-beta-vista.jpg

ALTERNATİF LİNK : BURADAN İNDİR....!
Rar Sifresi : www.duslerforum.com
:184::184:İşte karşınızda Windows Live Messenger 9.0... Daha Windows Live Messenger 8.5 çıkalı uzun bir süre olmamışken Windows Live Messenger 9.0 Beta (Msn 9.0) çıktı.

Özellikler
Birçok yerden oturum açma ve mesajlaşma - Artık birden fazla bilgisayarda aynı adresten oturum açabileceksiniz.(Bunun için tüm bilgisayarlarda Windows Live Messenger 9.0 yüklü olması gerekiyor)

Kişi sesleri (Signature Sounds) - Bu özellik ile Messenger'a girdiğinizde kişileriniz sizin kişisel sesinizi duyar.(Fakat bu güzel özelliği karşınızdakine duyurabilmeniz için kişinin de Windows Live Messenger 9.0'a sahip olması gerekiyor.)İsterseniz de, seçtiğiniz kişi için çevrimiçi olma sesini de kapabilirsiniz.

http://teknolojihaber.blogcu.com/

Spam Raporlama (Spam Reports)- Eğer bir kullanıcı size spam içerikli bir mesaj veya davet gönderirse , siz onu engelleyebiliyor ve spam yollayanları rapor edebiliyorsunuz .Eğer siz spam gönderen kullanıcıları rapor ederseniz , messenger servisi bilgi toplayıp ve spam gönderenin hesabını sınırlıyor.Tüm bu raporlar daha iyi bir çevrimiçi deneyim için önemli bir adım.

10si7.jpg


Hareketli Görüntü Resimleri - Windows Live Messenger 9.0 .gif uzantılı resimleri destekliyor.Peki bunun anlamı ne? Görüntü resimlerinize artık hareketli resimler koyabileceksiniz.Benim de neden böyle bir özellik yok diyip durduğum özelliği sonunda eklemişler.Ayrıca programı yüklediğinizce birkaç tane de hareketli resim beraberinde geliyor.

Kişisel ileti alanında Link Verme - Artık kişisel iletinizde tıklanabilir bir link(site adresi) verebileceksiniz.

Görünümdeki Düzeltmeler - Görünümdeki değişmeler düzeltme niteliğinde Windows Live Messenger 8.5'den pek bir farkı yok.

Değişen Oturum açma , farklı duruş, anlık olarak yazı, ses ve video özelliği

Windows Live Contacts Server - Arka planda çalışan wlcomm.exe ile kişi bilgilerini korur, kişi bilgilerinizdeki güncellemeleri alır ve Messenger'ın daha hızlı açılmasına yardımcı olur.

Windows Live Messenger 9.0 henüz beta olduğu için çeşitli sorunlarla karşılaşılabiliniyor.İlk oturum açış biraz uzun sürebiliyor.

 
Son düzenleme:
ama dil paketi varmı ? ingilizcede :(

don1_ask
yada bilmeyenler tr yapma
indirdiqinizde kurulum paketi bir de ayrı olarak dll dosyası olacak kopyalayın msn kapatın komple sonra o dll dosyasını c:program filesde windows live ye girin
messenger klasorunun icerisine yapıstırın ' evet ' diyin ve msn acın ! tr oLdu !
 
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri
Üst