MORG tan görüntüler +21

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yuh Ya Acayİp Etkİlendİm Bence Bu GÖrÜntÜŞer +60 70 Fİlan Olmali
Benİm Anlayamadigim ÖlÜyÜ Nİye Dogruyolar AmaÇ Ne ???
İzlenmemesİ Gereken Bİr VİdeoymuŞ .....

yok ya bu morg değil otopsi görüntüsü fazla bişi değil yane bewn bunu çok önceden izlemiştim adli tıpta patalogluk uygulama derslerine giren öğrenciler çekip internete veriyolar bizim türkiyedede çok çekilen video var yane benim ilgim var böyle görüntülere ayrıca youtubede falan bu konu hakkında yüzlerce video bulabilirsiniz 18+ olarak yayınlanıyo genelde ya.....

nese korkuyosanız izlemeyin bazıları üzerinde piskolojik sorunlara yol açabiliyo :D

bnmde böle şeylere ilgim var ama bildiğim kadarıyla otopsi yaparken adamın içini boşaltıp çöpe atmıyolar bu ne böle yaa caniilik bencee:O

bu otopsi degilllllllll iyi izleyinnnn burda bi HAYVANLIK VAR BİLMİŞLİK YAPMAYIN .............OTOPSİ izledim ben hemde en yakın arkadasımın videosunu ........TAMAMEN SADİST BİR GÖRÜNTÜ

yok ya bu morg değil otopsi görüntüsü fazla bişi değil yane bewn bunu çok önceden izlemiştim adli tıpta patalogluk uygulama derslerine giren öğrenciler çekip internete veriyolar bizim türkiyedede çok çekilen video var yane benim ilgim var böyle görüntülere ayrıca youtubede falan bu konu hakkında yüzlerce video bulabilirsiniz 18+ olarak yayınlanıyo genelde ya.....

nese korkuyosanız izlemeyin bazıları üzerinde piskolojik sorunlara yol açabiliyo :D

BU OTOPSİ DEGİLLLL bu tameman sadist görüntüler içeren bir video atrıca orası morg ta degilll morg ta ölüler çürütülmezzz ........
Bu otopsi degil otopsi olarak kabul eden varsa cahildir .......

anamadıgım bısı war
sımdı bunun neresı ıgrenc?
bence sonrası guzel aslında:D

Arkadaşlar biraz araştırma yaptım vede böyle görüntülerin çok büyük günah olduğunu buldum kişinin ölüsünü çeken adamı allaha havale ediyorum allahından bulsun :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri