Mor dünyam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Moreas

Bayan Üye
Söz konusu günlük ve kitaplar oldu mu zaafım var dayanamıyorum hemen bakıyorum konulara. :) Hobi denen bir şey var ya en büyük hobim günlük yazmak. Hele ki aklın karmaşık olduğu zamanlarda defterle bile bir şeyler paylaşmak anlamlı iken burada okuyanların olacağını bilmek de güzel. :) Henüz yeniyim burada evet. Ve çok hoşuma gitti burası samimiyim bu düşüncemde. :)
Günlerim soru çözmekle geçerken sınav da gün geçerek azalıyor. Bu sene olmasını diliyorum sürekli tabii ki kısmet her şey. Allah veriyorsa hayırlısını versin her şeyin! Değil mi ama? :) ilk yazdığım andan itibaren çok konuşmuş bu kız dememeniz için (demezsiniz biliyorum :) ) cümlelerimi kısa kesiyorum. :)

---> Mor dünyam

Teşekkür ederim. :) Evet ygs lys için uğraşan bi öğrenciyim. :) inşallah sonuç güzel olur dualarınızı bekliyorum desem çok şey istemiş olmam değil mi? :)

---> Mor dünyam

inşallah geçen senede ben hazırlanmıştım. sözel isen kitap önerebilirim

---> Mor dünyam

Çok zor bazen avaz avaz susmak
saklanmak kendine
kendinden vazgeçmişken...
Diyor Emre'm. O güzel sesiyle büyüleyerek. Gerçekten avaz avaz susmak zor değil mi? Çığlıklarını kimsenin duymaması seni yalnızlığa sürükleyen insanlar. Ve sonrasında tam da dediğim gibi devam ediyor. Bizi yalnızlığa iten insana itafen:

Çok zor bazen belkiler biriktirmek
ve sana tutunmak
hem de sana rağmen...

Devamı ise tam konuya nokta atışı yapıyor.

Üşürsen söyle hemen içimin camları kapansın
Bıraktım öyle kalsın
Bizim gibi darmadağın...

Beraberlikleri birbirini darmadağın eden insanlara adanmış bir şarkı.İyi ki o şarkının devamındaki gibi değil durumum. Eğer şarkının devamı bana gelirse işte o zaman bilemiyorum...

---> Mor dünyam

Herhalde seni kaybedersem Robinson gibi biri olurum. Hatta ondan daha fazla Robinson olurdum çünkü en azından onun bir adası ve cuma’sı vardı. yine onu o adadan kurtarıp bütün başından geçenleri düşe çeviren bir gemisi de vardı.

“Ya hep ya hiç” sözü ne kadar büyük bir söz. Sen de ya benimsin ya değilsin. Benimsen eğer hiç mesele yok her şey yolunda demektir. Ama benim değilsen hiçbir şey yok demektir. Farkındayım bir insana böylesine bağlanmak bayalığın da ötesi bir şey işte bu yüzden aklıma bu düşünce geldiğinde durmadan bir korku çöküyor yüreğime...

Franz Kafka, Milena'ya Mektuplar

---> Mor dünyam

Günlügünüz hayırlı olsun) hoşgeldiniz aramıza bizde severiz burasını ve içindekileri)

---> Mor dünyam

Her şeyi hayırlısı demekten başka bir şeyim yok. Hayırlısı ışte. Ne olacak ne bitecek bilmiyorum. Sabır gösteremiyorum bazen. Karşılığını görmek istiyorum bazı şeylerin.
Bu dönemde en büyük arkadaşlar test kitapları kalemler... Onların varlığı da yokluğu da eziyet gibi. Sabrımı kaybetmem inşallah. :)

---> Mor dünyam

gecen seneden biliyorum dikkatlı calısmak gereklı duzenlı olarak başarılar kazanırsın umarım :)

---> Mor dünyam

Çok zor bazen avaz avaz susmak. Saklanmak kendine kendinden vazgecmisken. Çok zor bazen belkiler biriktirmek.

---> Mor dünyam

Söz verdim yarına güzel olacak. :) umut verici bir söz. Inşallah güzel olur yarınlar tüm günler hatta yıllar bir ömür güzel olsun bir ömür. Biliyorum onunla olunca bir ömür güzel olacak bana. Sevmek güzel şey ama sevilmenin tarifini bulamıyorum.

---> Mor dünyam

Bir insan nasıl oluyor da kendinden başkasını çok sevebiliyor? Hiç tanımadığın bir insan geliyor hayatına ve bir anda her şeyin olup çıkıyor. Kimse yanında değilken o seninle oluyor en zor anlarında koşup geliyor seni hiç yalnız bırakmıyor. Güzel duygular bunlar. Bu devirde kimse kimseye tam anlamıyla güvenemezken birine gözü kapalı güvenmek o kadar güzel bir şey ki anlatılamayacak bir durum bu. :) Böyle insanlar hayatınızda olduğu müddetçe mutluluk kapıları aralanıyor size. Mutluluk geldiği zaman da sorgulamamak gerekiyor sorgulamıyorum. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri