Modluk başvurum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Modluk başvurum.

Merhaba ben erkal 92 dogumluyum.Mağaza müdürlüğü yapıyorudm bugune kadar bugun işten ayrıldım artık 24 saat aranızdayım :) uyumayı pek sevmem uyku sorunum var. aslen trabzonluyum.Humanist ve narsist kişiliğim oldugunu düşünüyorum.Çok dürüst ve acık sözlüyümdür kısaca neysek oyuz.Cok insanlara ve verdikleri emeklere değer veriyorum.Din konularında kendimi profesör ilan edebilirim . Aynı şekilde 7 senedir aktif forum kullanıcısıyım forum nuri babada moderatorluk.frmtrde tim üyeliği ve modluk yaptım knight online bölümünde ve web bölümünde forum oyunları ilgi alanıma giriyor.siteye yardım etmek için elimden geleni yaptıgımı düşünüyorum 3. günümde 2 tavsiye 2-3 üyeye özelden yardım gibi gerekirse anket açabilirsinz mod olsun mu olmasın mı diye :) henüz cok erken belki ama en azından 2-3 hafta içinde olmayı planlıyorum . Liderlik vasfım oldugunuda eklemek istiyorum.7 senelik forum deneyimi 6-7 ay modluk deneyimi toplamda 1.5 sene modluk deneyimi.Yardımsever ve en aktif üyenizim :) şimdiden olumlu olumsuz cevabınızı bekliyorum aktlifliğimizin sönmemesi ve dahada aktif olmak adına rütbe bir heves katacaktır.

1. Forumda Online Olma Sıklıgı
  2. Siteye Kayıt Oldugu Tarihten İtibaren 30 Günlük Süreyi Tamamlamış Olmak
  3. Forum Kurallarını Harfiyen Bilmek , Okumak
  4. En Az 100 Tane Kaliteli Konuya Sahip Olmak
  5. Üyeligi Sürecinde Reklam , Küfür , Argo Gibi Cezalar Almamak
  6. Kurucu , Adminlere Ve Moderatörlere Karşı Olumlu Tutumda Bulunmak
  7. Diğer Tüm Üyelerimize Nazik Ve Yardımsever Olmak
  8. Herhangi Bir Siyasi Görüşü , Sporu Görev Ve Sorumluluklarına Alet Etmemek
  9. Karşılıklı Saygi Ve Sevgiyi,Hoşgörü,Yardımseverlik,Kalite,Araştırmacılık Gibi Prensipleri Benimsemek
  10. Gerçekten MEVKI icin Degil , Paylaşım İcin Burada Olmak
  11. Yetki Almak İstediginiz Bölümlerde Paylaşım Sayınızın Sayısı Ve Kalitesi Yüksek Olmalıdır
  12. Yetki Almak İstediginiz Bölümlerde Bilginizin Yeterli Düzeyde Olması İlk Şartımızdır.
  13. Başvuru Yaptıktan Sonra Bilmeniz Gerekenler
    • Başvurduktan Sonra Konu Acmanıza Gerek Yok
    • Biz Hepsini Tek Tek İnceliyoruz..
    • Başvuru Yaptıktan Sonra Sizlere Dönmemizi Beklemeyiniz
    • Eger Onaylanırsa Direk " Moderatör " Olursunuz
    • Olumsuz İse Size Herhangi Bi Bilgi Verilmez....

Başvuru İçin Link Aşağıda.

http://www.duslerforum.org/newthread.php?do=basvuru

---> Modluk başvurum.

yapmıstım oraya sonuc ne oldu bilmiyorum komik resimler bölümünü istiyorum daha cok

Bende hala beklemedeyim erkal aslında mod başvurusu yaptım değerlendirmeden sonra kabul edilmediğine dair bilgi verseler biraz daha iyi olur hiç yoktansa sonucu dediğin gibi bilmek her insanın hakkı acaba kabul oldumu olmadımı diye .

Hala sonucu bekliyorum bende ..

---> Modluk başvurum.

Bende hala beklemedeyim erkal aslında mod başvurusu yaptım değerlendirmeden sonra kabul edilmediğine dair bilgi verseler biraz daha iyi olur hiç yoktansa sonucu dediğin gibi bilmek her insanın hakkı acaba kabul oldumu olmadımı diye .

Hala sonucu bekliyorum bende ..

evet olumsuzda olsa cvp bekliyorum bakalım =) hayırlısı krdsm en aktif üyelerdeniz ztn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri