Mert-e John

mert-ejohn

Banned
Adım Mert Can ama genellıkle Mert ismiyle hitap edilmesini isterim..Yaşım 18-19arasında gelip gidiyor..:)Yerıne göre 18 yerıne göre 19 olması bence gayet iyi..:D Bursa'da yaşıyorum.Aşırı bir şekılde Bursaspor taraftarıyım..Her türlü giderimi de yaparım.:D Daha veletken babam bulaştırdı bu hastalığı bana ve bu hastalıkta kronıkleşti.Uzun deplasmanlara gittiğimizde o şehirdeki dükkanlardan alışveriş yaptığımızda bize *****mısınız o kadar yol çekilir mı diyolar.Bazende kendi kendime düşünüyorum cidden bu *****lık mıdır diye:D Yakın zamanda kız arkadaşımdan ayrıldım bunalımda gibiydim ama biraz düşününce hiç sallamadım..Bursaspor aşkı daha önemli benım için..:D
Eğitime gelince ilk öğretim de çok başarılıydım ve ama lise öyle olmadı ilk sene 5 dersten sorumlu geçtim.İkinci sene babamın bir sözü vardı sınıfı geç kombine alıcam diye bende bu sözü hiç unutmadım ve sınıfı geçtim..:) Üçüncü senede yine kombine sözü ama bu sefer istek farklıydı.Teşekkür alıcan diye ve aldım tabiki..D:
Şimdi Uludağ Üni İnegol M.Y.O 1.sınıftayım..Ortam çok güzel kızlar çok güzel Bursaspor herşeyden güzel mantığıyla ilk dönemi bitirdim..:D ama Tarih FF geldi..:19: en iyi dersim İngilizce oldu AA geldi..:)
Ayrıca diğer hobilerime de gelince Cranberries dinlemeyi çok severim..Birde onsuz yaşayamam dediğim bilgisayarım..:) Bilgisayarda hiç oyun oynamam,nette yaşamak daha güzel gibi geliyor bana..:D
Daha çok şey anlatmak isterdim ama sanırım bu kadar yeter..

ainen bnde hepsini biliyorum bunların süpersin mert biliyosun hakkında yapcak yorum bulamıyorum çnükü ne desem az kalır ;)

iyiki tanışım dediğim kişilerin başındasın kankam iyiki varsın seni seviyorum :)

ainen bnde hepsini biliyorum bunların süpersin mert biliyosun hakkında yapcak yorum bulamıyorum çnükü ne desem az kalır ;)

iyiki tanışım dediğim kişilerin başındasın kankam iyiki varsın seni seviyorum :)

Böyle düşündüğün için çok teşekkür ederim İnci ama biliyorsun ki sende süpersin..;) Zaten bunun için iyi anlaşıyoruz sanırım..:) Ayrıca bende seni seviyorum kankacım..:D

Son düzenleme:
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri