Madenciliğe linç girişimleri

Salvo

Kayıtlı Üye
Türkiye adeta çok bilmişler, çok ülke insanını sevenler ülkesiya sözüm ona, sırf devlete muhalefet yapmak için muhalefet yapanlardan, ekranlara, adeta tribünlere oynayanlardan geçilmiyor.

Yıllardır ülkenin madenlerini çıkartmıyoruz diye devlete muhalefet yapan çevreler işletilme sürecindeki madenlere ise bu seferde çevreci edalarıyla muhalefetlik görevlerini yerine getirmekten geriye kalmıyorlar.

Bergama altın madeninde bir siyanür olayı cereyan ettiye artık; ağızlarından düşmez, o kadar cahillerki bu çok bilmiş hümanist çevreci dostlarımız! literatürde yeri olmayan bilimsel bir gerçekliği bulunmayan siyanürle altın aranıyor gibi bir sloganı yarattılar.

Şimdi soruyorum bizim çok bilmiş hocalarımız! siyanürle altın arama gibi bir şey vardıda, bunu eğitimimiz boyunca herhangi bir bilgi vermekten alıkoyan şeyiniz neydi. Ve maden mühendisleri odası denen ve sadece içki içmekten başka işe yaramayan mesleğimizin odası, siz daha ne kadar sessiz kalacaksınız bir ara içmeye ara verinde topluma bi şeyle aktarmaya çalışın yoksa aidatım size haram olup boğazınızda kalsın.

Tam bir şeyler düzeliyor derken Türkiyenin hala bişeleri kazanmasını istemeyen çevreciler, bırakın hümanist oyunlarınıda aklınızı başınıza alın.
Muhalefet yapmak için muhalif olmayın 3 kuruşluk beyninizle bişeleri bildiğinizi zannetmeyin. Ve siz maden mühendisliği eğitimi veren saygı değer olmayan hocalarımız, sizde aklınızı başınıza toplayında adam gibi eğitim verin kariyerinizi vereceğiniz eğitimden yüksek görmeyin.

---> Madenciliğe linç girişimleri

Ee. Once yok diyecekler oluncada baska bir ariza cikaracaklar. Amaclari o olunca yaptiklarina neden yapiyorlar demek anlamsiz oluyor. Cunku amaclar tr nin ilerlememesi ve ortalik karistirmak.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri