lütfen bir 5 dk nızı ayırın :((((((

tekalef60

Kayıtlı Üye
4-5 saat önce en son bunları konuştuk. Aradım sebebini sordum Sen bana defalarca soğudum Senden dedin zor zamanımda yanımda olmadın o yüzden bende Sana soğudum. Bana Seni sevmiyorum bile dedin dedi bende yemin ederimki birkez bile öyle birşey demedim dedim. Demedin mi dedi hayır kesinlikle demedim diyememde dedim tamam dedi. Çok değiştin tanıyaıyorum Seni yaa nasıl böyle davranırsın hala inanamıyorum şuan bile. Senden nefret bile ediyorum diyebilirim şuan dedi. Beni sevmiyomusun gerçekten dedim Seviyordum ama şuan birşey hissetmiyorum gerçekten dedi. Sana rahat bırak diyorum belki ilerde bir araya gelcez eskisinden daha mutlu olcaz dedi. Ama ben değişebileceğine pek inanmıyorum dedi. Göreceksin eskisi gibi olucam dedim olma dedi. Beni bi kafandan çıkar şuan böyle söylüyorum ama ilerde ne olacağı belli olmaz dedi. Her seferinde telefonunu açıyorum iyi bişey söyleyecek diye ama her defasında aynı şeyi yapıyorsun böyle olmaya devam edersen yemin ederim telefonunu açmıycam mesajlarınada cevam vermiycem dedi. Konuşmayalı neler yapıyorsun dedim hiçbirşey yapmıyorum herşey aynı dedi. Ablam eve geliyo konuşsanıza aranız nasıl oldu diyo bunlardan bunalıyorum bi ailemi rahat bırak kendinide bi rahatlat dedi. Kendine iyi bak dedim Sende dedi kapatıyorum dedi tamam dedim byby dedi kapattı.

---> lütfen bir 5 dk nızı ayırın :((((((

ya birak bu kizin pesini. seni istemiyor bin tane bahane (yinede zanda bulunmak istemiyorum ama durum boyle)

bu ne kac aydir, sen arama ben ararim seni, dur birini bulayim yada elimdekine bakayim evlenebilecekmiyim, evlenemezsem sana geri donerim.
aklima bundan baska birsey gelmiyor.
seni sevdigi filan yok, seven insan sevdiginden SIKILMAZ , benim 5 yillik iliskim var kustugumde bile kotude olsa ondan birseyler duymak istiyorum. ki o kusemez bile bana. 1 gun bile konusmadan edemiyoruz, sevgini heran insan yaninda gormek ister,sogumaz.

İlişki = ÇorapÇorap bir kere delindimi diksende yine o dikiş patlar..

İlişkide de bir kez bir açık varsa bir ömür toparlanmaz..
Oluruna bırak..
Sigaraya başla :)
Zamda geldi.. Bir de ona efkarlanırsın..
Ama şunu unutma

Senden 1 tane var şu hayatta
Onlardan bin tane :) ( bayan arkadaşlardan özür kastettiğim gönül bir sevda daha bulur Allah izniyle. Yanlış anlaşılmasın. )

bence kendi yolunu çiz ve ilerle harcadığın zamana yazık sevilmiyorsun..

Öyle bir yazarım ki intehara sebebiyet verir. Boşver gitmiş dicem tabi sen boşveremicen, yemekten kesilcen, sigara iciyorsan daha çok icicen, uykusuz gecelere slow şarkılara hazırlıklı ol. Arkadaş çevren genişse yada çalışıyorsan birkaç hafta yatmadan yatmaya eve gir telefonu da gözünün önünden kaldır baktıkca üzülürsün hatta tuş klidini açarsın acaba mesaj mı geldi diye.

Ne kadar tecrübelendiysem 1 dakikada döküldüm, çektik biliyoruz xD

Seven insan sevgisinin arkasında durur. Laf kurmacası yapmış, ilerde tekrar biraraya geleceğiz diyerek. Başkası var demek ki aklını çelen. O diğer kişiyle mutlu olamazsa, kürkçü dükkanına dönmek isteyecek bunu belirtmiş. Yoluna tek başına devam et, arkasından da sakın gitme.

ya birak bu kizin pesini. seni istemiyor bin tane bahane (yinede zanda bulunmak istemiyorum ama durum boyle)

Söylemesi kolay :3dth8: İstemediğini bilirsin ama kendini kandırırsın, seviyo dersin.

Şu an kafası karışıkta olabilir, gerçekten sevmiyo da olabilir. Aşkta gurur olmaz. Ne olursa olsun sonuna kadar git, bırakma peşini. Ama sıkmadan, bunaltmadan. Her zaman yanında olduğunu hissettir. İmkânın varsa çok nadir olarak arada sırada sevineceği ufak sürprizler yap. Belki daha fazla uzaklaşacak senden. Ama onun üzerinde iyi izlenimler bırak. ''tekalef60 olsaydı beni mutlu ederdi, bu konuda üzmezdi'' desin. Zaten bu söylenimleri arttığı vakit seviyosa dönecektir sana. Senin şu an yapman gereken tek şey onu bunaltmadan kovalaman, pes etmemen. Ama bunları yaparken de aynı zaman da kendini onsuzluğa alıştırmaya da çalış. Onu kaybetmişsin gibi davran, buna kendini alıştırmaya çalış. Biliyorum belki çok zor veya mantıksız görünüyo ama yap bunu. Çünkü bunu başarabilirsen her sonuca hazırlamış olursun kendini. Çok zor bir durum. Umarım her şey istediğin gibi gider. Boş ver dünyada başka kız mı yok be olm, takma o kadar diyip içini rahatlatmak isterdim ama bilirim rahatlamaz. Her şey gönlünce olsun :)

Öyle bir yazarım ki intehara sebebiyet verir. Boşver gitmiş dicem tabi sen boşveremicen, yemekten kesilcen, sigara iciyorsan daha çok icicen, uykusuz gecelere slow şarkılara hazırlıklı ol. Arkadaş çevren genişse yada çalışıyorsan birkaç hafta yatmadan yatmaya eve gir telefonu da gözünün önünden kaldır baktıkca üzülürsün hatta tuş klidini açarsın acaba mesaj mı geldi diye.

Ne kadar tecrübelendiysem 1 dakikada döküldüm, çektik biliyoruz xD

+

Şu geçici dünyada Kimseyi bu kadar umursamaya değmez.Hele seni sevmeyen birine hiç değmez!

Yüz yüze görüşmenizde fayda var. O istemese de zorla sarılıp ona olan sevgini söylemen lazım. Hala mızmızlanırsa iki tane sağlı sollu yapıştır ve kollarından tutup bir silkele sonra dudaklarından öp. Ardından gözlerinin içine bakarak ''evlen benimle'' de.

[MENTION=158708]tekalef60[/MENTION]

Üzgünüm ama bu kız seni hiç bir şekilde sevmiyor ve sen ısrarla hala onu arıyor musun ?

Rahat Bırak Gitsin .. Ne ara ne sor . Kendi isteğiydi bırak gitsin..

Hiç Değmez.. Değmeyeceğinide göstermiş yani daha neyi bekliyorsun ki Aklından da Kalbindende Silmen lazım ..

Yok Şöyle Yaşayamam Yok Onsuz Olamam da Deme .. Bu Sözlerin Hepsi Boş ..

Sensiz Yaşayamam Deniliyor Ama Çokta Güzel Yaşanıyor ..

Hayat Senin Hayatın ve sen Bu hayatı berbat etmek için o kızın peşinden gidiyorsun ..

Daha ne lazım gözlerini açman için merak ediyorum doğrusu ..

Bırak Diyorum Başka bir Şey Demiyorum

ben şunu anlamıyorum şimdi ben ona soğudum dedım dıye ve zaman ıstedı uzerıne gıttım dıyemı oldu butun bunlar şimdik..????????????

Seni İstemiyor dostum boşuna kendını yorma senı bıliyor sevgınıde bılıyor bu saatten sonra hiç üstüne düşme kafası karışık anlaşılan başkası var belli üzülme diye söylemiyor olabilir.. Sen devamlı üstüne düşme senden tiskinmesine sebep olursun. Sana döneceği varsada dönmez. arayı biraz soğut senın değerını anlasın. Başkalarıyla senı kıyaslasın eğer baskası varsa tek bir şansın var aklındaki kişi onun umduğu gibi çıkmazsa yıne bi şansın olabilir belki..
Geçmiş olsun onu unutmak için en güzel ilaç başka biriyle tanış bir an önce kafan dağılsın :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri