LIVERPOOL-Torres, Liverpool'u unutamamış

HaDeS

Kayıtlı Üye
Fernando Torres, Liverpool'un her daim hayatında önemli bir yer işgal edeceğini söyledi.
Chelsea'nin yıldız oyuncusu Fernando Torres, eski takımı Liverpool'a sevgisini hiçbir zaman kaybetmediğini açıkladı.

2007'deki transferinin ardından kısa sürede Anfield'ın ikon oyuncularından biri haline gelen Torres, 2011'in Ocak ayında takımdan ayrılma kararı alarak Chelsea'nin yolunu tutmuş ve Liverpool taraftarlarını kızdırmıştı.

açıklamalarda bulunan İspanyol yıldız, eski takımı hakkında açıklamalarda bulunurken "Hillsborough Felaketi'yle ilgili gerçeklerin açıklanmasını merakla takip ettim. Çünkü bu trajediyi yaşayan, bunun etkilerini hisseden birçok insanı bizzat tanıyorum. Bu benim için de çok önemliydi. Liverpool'a çok şey borçluyum. Taraftarlara ve Rafa Benitez'e... Liverpool hayatımın önemli bir parçası. Artık orada sevilmediğimi biliyorum ama umarım bu zamanla değişecektir." şeklinde konuştu.

Kariyerinde daha ileri bir adım atmak için Kırmızılar'dan ayrıldığını dile getiren Torres, "Kariyerimde yeni bir adım atmak için takımdan ayrıldım. Ayrılış şeklim çok hoş değildi, ama her şey yansıtılanlar gibi de değil. Bir gün insanlar gerçekleri öğrenecek." dedi.

Fernando Torres, Chelsea formasıyla Liverpool'daki performansına ulaşmayı henüz başarabilmiş değil.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri