Leyla ile Mecnun Replikleri

---> Leyla ile Mecnun Replikleri

leyla-mecnun.jpg

İskender: ben sana "Leyla'dan ayrıl" demedim "adam olamazsın" dedim
Mecnun: Eee "üzme" dedin
İskender: "üzme" dedim üzme deyince gidip kızdan ayrılman mı gerekiyor. sen beni nerenle dinliyorsun Allah'ını seversen. benim sana söylediğim şu kıza karşı daha dikkatli davran böyle tembihledim bu
Mecnun: tembihledin de açıktan tembihliyeydin ya ben anlamıyorum ki böyle gizli gizli tembih veriyon bana Allah'ım ya Rabbim kendi kendimi baltaladım lüzumsuz
İskender: senin gibi kütüğe balta işlemez merak etme
Mecnun: çok kırıcı oluyorsun ama acı içinde bir insana çok kırıldım ya o nasıl lafmış ya aşk olsun baboli ya. ben sana bir şey söyleyim mi böylesi daha iyi oldu vallahi çok daha iyi oldu çünkü ben kimi sevsem, kime dokunsam muhakak bi bela getiriyorum başına ya bırak bela getirmeyi ben belayı saçıyorum ya kucağına böyle demet gibi yayıyorum o belayı ya böylesi daha iyi oldu. Leyla'nın hayatını mahvetmemiş olucam baba, böylesi daha iyi oldu.
(Mecnun gider)
İskender: büyüyor bu ya vallahi billahi büyüyor ya kendini düşünmekten vazgeçip başkalarını düşünmeye başladıysan adamda oluyorsun demektir.
Mecnun: duyuyorum baba
İskender: duyuyorsunda anlıyor musun acaba?
Mecnun: yani
İskender: ya ben bi kendi kendime konuşamayacak mıyım? nerde bu?

İskender: Oğlum insanların hayatları güllük gülistanlık değildir. Sen annenle bizim hayatımızın güllük gülistanlık olduğunu mu zannediyorsun hep?
Mecnun: Hee niye öyle değil miydi?
İskender: Değildi tabii. biz o kadar çok bela o kadar çok badire atlattık ki. şimdi ben senin Leyla'ya zarar vermemek için O'ndan uzak durmanı ya da O'nu kendinden uzak tutmanı anlıyorum tamam da gönlünde birisi varken kafana başkasını sokmaya çalışmak. O beden o yükü kaldırmaz.

Yavuz: Döndüğümde bulayım seni. Eve döndüğümde de bulayım, dükkana döndüğümde de bulayım, arkamı döndüğümde bile seni bulayım. Olur mu?

tumblr_maylkkazbJ1rs8ut8o1_500.jpg

"Kafamdan ne geçiyorsa açık açık söyleyeceğim.
Hiç umurumda değil hiç bir şey yani.
Çünkü söyleyemediğin zaman ne oluyor biliyor musun?
O kelimeler böyle büyüyor içinde büyüyor, şişmeye başlıyor, orada çürümeye başlıyor sonra.
Arda kalan bir kaç tane kelime oluyor onları da hiçbir zaman söyleyemiyorsun.
Onun için söylemek lazım işte. İçinde ne varsa söylemek lazım.
Onu öğrendim ben.Çok kötü durumdayım ben şu anda, çok yardıma muhtacım yani.
Bana yardım eder misin?"

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri