Kuyt: Bunlara alışkınım...

Badigo

Kayıtlı Üye
401838_heroa.jpg

Hollandalı futbolcu, kısa bir hazırlık dönemi geçirmesine rağmen Olympiakos maçında hazır görüntüsüyle otoritelerden tam not aldı.
Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Dirk Kuyt, kısa bir hazırlık dönemi geçirmesine karşın iyi durumda olduğunu ifade etti.

Hollanda ile Dünya Kupası'nda yoğun ve yorucu bir macera yaşayan tecrübeli futbolcu, turnuva bitiminde özel izin almıştı. İzin bitiminde takım arkadaşlarına katılan Kuyt, Cumartesi günü oynanan Olympiakos maçında bu sezon ilk defa Fenerbahçe formasını giymiş ve 60 dakika süre almıştı.

İyi durumda olduğunu belirten Kuyt, maçtan sonra verdiği demeçte, "İsmail hoca 45 dakika oynamam üzerine konuşmuştuk. Kendimi güçlü hissedince 60. dakikaya kadar oynadım. Umarım Roma karşısında daha fazla süre alır, Süper Kupa maçına kadar tam anlamıyla hazır olurum." şeklinde konuştu.

Yoğun bir antrenman programı izlediğini ekleyen Hollandalı futbolcu, "Aslında kısa hazırlık dönemlerine alışkın sayılırım. Hemen hemen her gün 2 antrenman yaptım. Kendimi iyi hissedince de 60 dakika kadar oynadım." dedi.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri