Kutbiş'im (:

aÇeLya

Bayan Üye
Küçük ßir Söz Yakarsa İçini Dost ßiLdikLerin AnLamazsa Seni ßoşver Dökme İçini,Yaradana Aç ELini Ser Yüreğini..!

SevgiLi kutbişim h.geLdin yeni evine isminde çok güzeL :p neyse gireLim konumuza ßugn okuLa gitmedim evde kaLdım öyLe oLmak zorunda oLdu uyuyamadm dün gece hiç sabahda kaLkamadm ewim tam disconun üzerinde oLunca ßöyLe oluyo neyse zamanLa aLışcaz artık ama şu özLem duygusu çok kötü ßişey hiç ßukadar içten hissetmemiştm annemi ßaßamıı çok özLedim aşırı ama uzağa geLmem ßi nevide iyi oLdu kimin ne oLduğunu anLamama yardımcı oLuo kim ßiLir daha neLer öğrencem ne arkadaş ne dost ne kardeş var gerçekte kimse yok hepsi mutLu gün keLebekLeri nyse sinirim ßozuLsun istemiorm hmm ßaşka napcam düşüneyim hii hakan geLcek 15.oo gibi aLışverişe gitcez sonra ßn yemek yapcam hahaha ahhh ev hanımı oLdum iyice zor oLuo öğrenciLik hakanLa fatihte ßana kaLdı yemeğimizi yedikten sonra ders çaLışırız ßöyLe geçer işte neyseee çok uzattm saçmaLadım :D hadi kutbişim seviLiosn artık idare etcen ßni uğrarım ßn sana sık sık geLişmeLerden haber veririm :50:

11.1o.2o1o

---> Kutbiş'im :)

ben dedim sana gitme diye ama inatcı hanfendi :D
loadPreview

:p

Son düzenleme:
---> Kutbiş'im :)

SeLam kutbişcimm geç kaLdım ßugn ama yoğundum işte naparsın ßugün neLer yaptım kısaca anLatayımm :D okuLa gittim işte ders işLeik snra sn dersimiz SAM iLe çok pis sarkıo ağzını ßurnunu kırcam adamın görcek hahaha sonracağıma yeni ßiri geLdi sınıfa türkmüş ßi sewindimmm abow dedim ßnde ßnde türküm hahaha sonracığıma ßu SAM tahtaya ßıyıkLı ßi adam çizdi aLtınada KIRO yazdıı ßn ßi güLdüm mustafa iLe ßizden ßaşka kimse anLamadı ahh öğrete öğrete adama onu öğretmişLer işte neysemmm :D ders ßitti aLışwerişe gttim akşamada yemeğe hakan geLdi yine yedik ettik güLdük faLan fiLan geçti gitti ßugündeee nysee kutbişimm grüsüz yine uyu sen tamam mı :p

Lan kutbiş do you spayk ingLish ßen no spayk ingiLis aha bu (shot gun) spayk ingLish hahaha

12.1o.2o1o

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri