Kürdistan, bayrak, toprak hayali ile yananlar

endLesS

Webmaster
Bu topraklar üzerinde yaşayıpta Doğu ve Güneydoğu da Ayrı bir ülke kurma hayali ile yaşayıp, bez parçasını başlarına bayrak yapıp, kendilerini fedai diye tanıtan kuduz köpeklerin koruyacağını sanan, Biz Ne Mutlu Türküm Diyene ! derken içine bir acı inen kişiliksiz, namussuz insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Nasıl bir mantalite olabilir ?

Biz istesek onları bu topraklardan silemezmiyiz de bu cesareti alabiliyorlar ?

Türk bayrağını görünce dayanamayan bir insan olabilir mi ? Olamaz.

Çünkü insan olamaz !

Bayrak Şereftir; Şrefsizler ne bilsin ...

Neyse ben yorumumu yaptım. Sizin yorumunuz ? Hayalleri hakkında ne düşünüyorsunuz ?

---> Kürdistan, bayrak, toprak hayali ile yananlar

Söyleyecek çok fazla bir şey yok ben tartışacak kadar değer vermiyorum bu piyonlara.Pkk kamplarında sokak köpekleri gibi yaşamaya devam etsinler.Türkiye Cumhuriyeti'nin sağladığı refah , barış ve eşitlik onlar için zaten oldukça fazla geliyor.

Teşekkürler kardeşim.

Ermenilerle de böyle bi sorun vardı zamanında sorun Ermenistan ile çözüldü sanırsam.

Ermenilerle de böyle bi sorun vardı zamanında sorun Ermenistan ile çözüldü sanırsam.

4T Planları vardı gerçekleşmedi. Hayaldi hayal olarak kaldı.

Kaldı ki Pkk liderleri ve yandaşları ermeni kırması insanlar. Ama en azından Ermenilerin bir ülkesi ve safı vardı. Pkk yandaşlarının; Türk tarihinin geçmişine laf atanların neyi var ? Hiçbişey. Geçmişi bile yok !

4T Planları vardı gerçekleşmedi. Hayaldi hayal olarak kaldı.

Kaldı ki Pkk liderleri ve yandaşları ermeni kırması insanlar. Ama en azından Ermenilerin bir ülkesi ve safı vardı. Pkk yandaşlarının; Türk tarihinin geçmişine laf atanların neyi var ? Hiçbişey. Geçmişi bile yok !

Emre abi katılıyorum sana :)

Ayrıca bir başka konuya değinirsem ise Pkk ve pkk yandaşları elbet yaptıklarının hesabını verecek.Dini araya katıp leşlerine şehit diyenler, Somali,Kenya vb. ülkeleri göstererek acıma duygusu yapanlar elbet hesap verecek ya bu dünya'da yada öteki tarafta...

Emre abi katılıyorum sana :)

Ayrıca bir başka konuya değinirsem ise Pkk ve pkk yandaşları elbet yaptıklarının hesabını verecek.Dini araya katıp leşlerine şehit diyenler
, Somali,Kenya vb. ülkeleri göstererek acıma duygusu yapanlar elbet hesap verecek ya bu dünya'da yada öteki tarafta...

Tek bayrak, Tek Vatan, Tek Millet olsun Tek Din olmayabilir. Milli Şuur'un oturduğu bir millet zaten her türlü Dini yardımları eder.

Bu bayrağa,vatana,tarihe ihanet edenler bir gün hesap verecek....

Allah'ın izniyle vatanımızın bölünmesine izin vermeyeceğiz.

Verilen iyi niyet sana taviz olarak geri döner ..)

Tek Bayrak,Tek Dil,Tek Vatan İşte O Kadar!!!

onlar gibi kucuk zavalli insanlarin uzerine yazi yazmaya bile degmez.. sonra kendilerini guclu ve bir halt zannederler.

hepsi gebersin gitsin ALLAH' in belalari... teroristlertlerinde Turkiyeyi yikip yakmak isteyenlerinde, les kargalari gibi basina ucusmak isteyenlerinde ALLAH cezalarini versin kahru perisan etsin (amin)

Pkk ve yandaşlarına söylüyorum Atatürk'e küfür edenlerin üzerinde Atatürk resmi olan paraya tapmaları ne komik değil mi ?

Çanakkale Savaşı zamanında omuz omuza çarpışan kardeşler..

Abdullah Öcalan yaratığı nedeniyle yıllarca yiyip içtiği vatana ihanet eden bir KENDİNİ BİLMEZ nankörler yaratmıştır..

Vatan NE MUTLU TÜRK'üm diyene vatandır..

Tarih atalarımızın emaneti..

Şehit kanı boşuna akmamıştır,akmayacaktır..Mazlumların kanı ile beslenen gösteriş budalası ,dış düşman kaynaklı zavallılar hayalin ötesine geçemez..Bu TÜRK gençliği varoldukça..

Bu topraklar üzerinde yaşayıpta Doğu ve Güneydoğu da Ayrı bir ülke kurma hayali ile yaşayıp, bez parçasını başlarına bayrak yapıp, kendilerini fedai diye tanıtan kuduz köpeklerin koruyacağını sanan, Biz Ne Mutlu Türküm Diyene ! derken içine bir acı inen kişiliksiz, namussuz insanlar

Şrefsizler

senii dedeğin kelimelirin aynısı....

Söyleyecek çok fazla bir şey yok ben tartışacak kadar değer vermiyorum bu piyonlara.Pkk kamplarında sokak köpekleri gibi yaşamaya devam etsinler.Türkiye Cumhuriyeti'nin sağladığı refah , barış ve eşitlik onlar için zaten oldukça fazla geliyor.

Teşekkürler kardeşim.

..

Son düzenleme:

iki bayram arası operasyon olmaz'mış !!!
biz iki bayram arası salı sallanır çarşamba çarşafa dolanır perşembe perişan olur cuma mübarek gün derken işte iki can daha gitti

Allah'ım o hainlere hakettikleri dersi ver yarabbim

Bir köpek bile ekmek yediği yere ihanet etmez korur kollar hani biz insanlar köpeklerden daha asiliz ya bu bağlamda düşündüğümde köpeklere daha fazla saygı duyuyorum...

bu teröristler gelip, bu mubarrek ayında katliamlar gerçekleştiriyorsa, camiyi yıkıp yakıyorsa, askerimize pis planlar üzerine çirkince pusular kuruyorsa artık siz düşünün pkk`nın dili, dini, ırkı, kürt kardeşlerimizden biri olmadığını, şehit olan binlerce şehit asker kardeşlerimiz var, onlarda tek bayrak altında bu vatan için mücadele veriyorlar, pkk`nın amacı kürt meselesi değil, amacı israil ve ermeni siyonistler tarafından silah, maddi yardımlar yaparak türkiyeyi bölme planlarının peşindedirler. Amaç bu...

bu teröristler gelip, bu mubarrek ayında katliamlar gerçekleştiriyorsa, camiyi yıkıp yakıyorsa, askerimize pis planlar üzerine çirkince pusular kuruyorsa artık siz düşünün pkk`nın dili, dini, ırkı, kürt kardeşlerimizden biri olmadığını, şehit olan binlerce şehit asker kardeşlerimiz var, onlarda tek bayrak altında bu vatan için mücadele veriyorlar, pkk`nın amacı kürt meselesi değil, amacı israil ve ermeni siyonistler tarafından silah, maddi yardımlar yaparak türkiyeyi bölme planlarının peşindedirler. Amaç bu...

Kürt meselesi dedikleri nedir ki küçük emrah modundan hala çıkamadılar bugün Türkiyede sayılı zenginler içindeler. İtibar görüyorlar daha ne kürt meselesi var. Vatan elden gidiyor hala takılmışız kürt meselesi. Bu ülkede lazı çerkezi türkü arapı hepimiz yaşıyoruz. Bir onlarmı mesele oluyor anlayamıyorum bu siyaset oyunlarını.

Kürt meselesi dedikleri nedir ki küçük emrah modundan hala çıkamadılar bugün Türkiyede sayılı zenginler içindeler. İtibar görüyorlar daha ne kürt meselesi var. Vatan elden gidiyor hala takılmışız kürt meselesi. Bu ülkede lazı çerkezi türkü arapı hepimiz yaşıyoruz. Bir onlarmı mesele oluyor anlayamıyorum bu siyaset oyunlarını.
bende onu anlatmaya çalışıyorum zaten :D

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri