Korkunç olay

EGEArss

Kayıtlı Üye
Öncelikle hepinize merhaba sizlere bi anımı anlatıcam.Birgün arkadaşlarla dışarı çıkmıştık 3 kişi,biranda yağmur bastırdı ve orda evsizler falan için yapılmış bir sobalı kulübe vardı oraya girdik ama yağmur çok yağıyordu nerdeyse köyü sel götürcek herneyse orda oturtuk ve ruhani korkunç varlıklardan falan konuşmaya başladık.yanımdaki arkadaşım dediki düşünsenize akşam uyanıyosunuz cama bakıyorsunuz bir aksakallı dede dedi biz tabi gülüştük hehehe kesin gelir dedik gülüştük fln kapıda açıktı kapıya bi baktım aksakallı bir dede korkudan tir tir titriyoruz sonra kapının önünden gitti arkasından baktığımızda onu göremedik sonra konuşmaya devam ederken biranda sokak köpeği geldi.Tabi aniden gelince biz korkudan bağırdık.Ve sonra köprğin yanımıza gelip boş boş duvara havlamasını gördük. Bir anlam veremedik sonra bismillahirahmanirahim dedim köpek bana baktı bi daha dedim köpek kafasını çapraz yaparak havlamaya başladı ve ısırmaya çalıştı sonra uzaklaştırdık akşama kadar o kulübede hapis kaldık en sonunda yağmur dindi ve evlerimize gittik ama şuna o köyde değilim ama hala böyle şeyler oluyormuş o köyde sizce bunun sebebi nedir bilen yazsın

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri