Komik mesajlar ... 2

-oZKan-

Ceo
Admin
Ates Olmayan Yerden Duman Cikmaz.cunku It Urur Kervan Yurur...

Raki Icersen Agzin Kokar,bira Icersen Gobek Yapar,cin Icersen Carpar,romsa Kafa Yapar,iyisimi Sen Ask Sarabi Ic O Enfazla Hayatina Celme Takar...

Askimiz Bir Sabun Kopurt Beni Pakizem...

Fizik Ile Arastirdim, Kimya Ile Cozdum, Edebiyat Ile Soyluyorum
smile.gif
Seni Cok Seviyorum...

Ilahi Azrail Sen Adami Oldurursun...

Sana Yavrum Dedim Ama Neden Diye Dusundunmu?cunku Sen Benim Ufakliga Cok Benziyorsun...

Sen, Likor Gibi Tatli Tekila Gibi Carpici Viski Gibi Asil Konyak Gibi Sicak Sampanya Gibi Ozel Sarap Gibi Tutkulu Malubu Gibi Egzotik Kokteyl Gibi Muhtesemsin...

Bir Hirsiz Araniyor!adi:askim,soyadi:sevgilim,saklandigi Yer:kalbim,adres:ask Bir Edebiyat Caddesi,seni Seviyorum Mah.no:sen Ve Ben:kat:nikah Masasi.

Kalbimde Yasiyorsun Ama Kirani Vermiyorsun. Not:ev Sahibi En Kisa Zamanda Benimle Evlenmesen Seni Kapinin Onune Birakirim.

Seni.tc Kanunun Ask Maddesi Geregince Izinsiz Kalbime Girmeden Dolayi Omur Boyu Kalbime Haps Ediyorum...

Gel Kalbimde Yasa Valla Kira Istemem

Katir Gibi Bir Kadinla Tanisti.. Ona Esekler Gibi Asik Oldu.. Sonunda Evlendiler.. Koyun Surusu Gibi Cocuklari Oldu.. Adam Bigun Oldu.. Olum Raporunu Baytar Verdi...

Sabah Kahvalti Edemiyorum, Cunku Seni Dusunuyorum. Oglen Yemek Yiyemiyorum, Cunku Seni Dusunuyorum. Aksam Yemek Yiyemiyorum, Cunku Seni Dusunuyorum Gece Uyuyamiyorum, Cunku Acimmmm!!!

Ask Bir Elma Sekeridir Sekeri Bitince Kazigi Kalir...

Ben Aglamayi Ferdi Den Titremeyi Azer Den Aci Cekmeyi Ibo Dan Yikilmayi Mahsun Dam Sevmeyi De Senden Ogrendim Askim.

Genctim, Yakisikliydim, Elimde Guzel Ikili Vardi...sonra Bir Guzel Onlu Geldi, Bir Vale, Bir Kiz,on Yedi Bardak Cay, Iki Paket Sigara, Ve Derken: Papazi Buldum!...

O Kadar Capkin Bir Hastaydi Ki,taburcu Oldugunda Hastane Faturasinda 6 Tane De Yirtik Hemsire Gomlegi Vardi...

Ask Cemberi Bir Cember Cizsek Seninle, Merkezinde Sen, Esit Uzakliktaki Noktalarda Ben Olsam. Sen Her Bakista Beni, Ben Her Bakista Seni Gorsem. Sevincler Kiris Olsa Bize, Kederler Teget Olsa Ve O Kadar Yaklassak Ki Birbirimize Yaricap Sifir Olsa...

Erkegi Cokerten Yillar Degil, Erisemedigi Kizlardir.

Askindan Oldum Nezle,siliyorum Burnumu 100 Metre Bezle
smile.gif

Ask Bir Maca Benzer Ya Yener Ya Yenilirsin Berabere Kalirsan Evlenirsin....

Sevmek Cay Gibidir Sevilmek Seker Bizim Gibi Garibler Cayi Sekersiz Icer...

Yerin Kulagi Var. Benimde Kulagim Var. Peki Ben Yermiyim Hayir Yemem!...

Akmayan Gozyaslari Kalpte Birikirler, Zamanla Kabul Tutar Ve Kirecin Camasir Makinesini Tikamasi Gibi Kalbi Tikayip Felc Ederler...

Ati Sevdim Cifte Atti, Gulu Sevdim Diken Batti, Kiz Seni Sevdim Burnun Kalkti.

Sevgilim Ben Seni "okuzler" Gibi Sevdim. Sen Beni "esekler" Gibi Teptin. Senin Kapindan Gecerken "host" Dedin. Ne Olurdu Bi Kere "moo" Deseydin.

Bir Evimiz Olsun Icinde Bir Sen Bir Ben Birde Bebek Olsun.(olmazsa Olmaaaaaaazzzzz)
redface.gif
)))

Kimine Ev Cikti -alo-dan.kimine Araba Cikti -omodan.kimine Para Cikti-totodan.bizede Ayrilik Cikti -piyango-dan...

Askimi Ona Verdim Saklasin Diye Aptal Buzdolabina Koymus Kokmasin Diye...

Sana Birisi Essek Demisse Gul Gec, Ikinci Kisi Essek Demisse Otur Dusun Ucuncu Kisi Essek Demisse Git Kendine Bir Semer Al Gel...

Hirsiz Araniyor!adi:bitanem! Soyadi: Sevgilim! Gizlendigi Yer:kalbim! Adres:ask.cad.seni Seviyorum Mah. No:sen Ve Ben! Kat:kalbimdeki Taht!
Mesajlarim Gecikir Belkide Hic Gelmez, Sarjim Bitti, Cagrilarima Cevep Gelmez, Parmaklarim Koptu Sana Msj Yazmaktan, Askimi Anlatmaya Konturler Yetmez

Seni Kanunun 432.maddesine Gore Tutukluyorum Kalbinin En Kuytu Kosesinde Haps Ediyorum Sakin Avukat Tutuyorum Deme Cunku Seni Cok Seviyorum!

Seviyorum Your Eyes, Cunku Onlar Very Nice, Ne Olur Birkerecik Look At Me, Sonra Don't Forget Me, Kalbim Tik Tak For You, Because I Love You.

Askimizi Nokta Koyma, Sana Bir Kucak Dolusu Virgul Getiririm...

Alooo Orasi Obur Dunya Mi?? Azraillen Mi Gorusuyorum Oradaki Yerimi Iptal Ediyorum Neden Diyorsan Onu Cok Ama Cooook Seviyorum...

Bana Askimizin Noktalanacagini Soyleme Cunku Sana Bir Suru Virgul Getiririm.

Ben Baglamayi Orhan'dan, Aglamayi Ferdi'den Isyani Muslum'den Ve Asklarin Yuzkarasini Ise Senden Ogrendim Be Serseri..!

Oturdun Midemin En Orta Yerine Sekeri Az, Peltesi Cok Kahve Gibi Gonul Kahve Icmek Ister Sohbet Bahane Kahverengi Gozlum...

Seni Ana Yasasinin 4200 Maddesine Gore Kalbimin En Derin Kosasine Hapis Ediyorum,avukat Tutmana Gerek Yok,cunku Seni Cok Seviyorum
smile.gif

Mermi Yanaklim Jarjor Dudaklim Ne Mermim Kaldi Ne Muminatim Ask Bakmaktan Ibaret Olsaydi Okuz Trene Asik Olurdu .

Sabahlari Kahvalti Yapmiyorum, Cunku Seni Dusunuyorum. Oglenleri Yemek Yemiyorum, Cunku Seni Dusunuyorum. Gece Olunca Uyuyamiyorum, Cunku Acim..

Seni Kofteden,kunefeden,iskenderden,mikasa Futbol Topundan Cok Daha Fazla Seviyorum...

Ben Seni Son Rondomu Verecek Vede Yolculuga Ciktiginda Arkandan Ulker Cukulata Yemeyecek Kadar Cok Seviyorum...

Soma Soma Icinde Soma Dagin Icinde Somayi Allah Korusun Sevdigim Var Icinde...

Askimiz Iki Gozluklunun Opusme Cabasiydi Gozlukleri Cikarmak Hic Aklimiza Gelmedi...

Bu Mesaji 5 Arkadasina Yolla.. Eger Bu Sms Zincirini Kirarsan Hayat Boyu Ask Hayatin Kotu Gidecek. Eger Zinciri Devam Ettirirsen 22 Gun Icinde Gercek Sevgiye Kavusacaksin.

Sabah Kahvalti Edemiyorum Cunku Seni Dusunuyorum. Oglen Yemek Yiyemiyorum Cunku Seni Dusunuyorum. Aksam Yemek Yiyemiyorum Cunku Seni Dusunuyorum. Gece Uyuyamiyorum Cunku Acimmmm!

Hey Sen! Beni Sevdigini Neden Hic Soylemiyorsun? Her Yere Birlikte Gidiyoruz Tamam, Her Ortamda Beraberiz, Geceleri Bile Yanindayim Ben. Durust Ol Tamam Mi? Baska Bir Cep Telefonunu Mu Seviyorsun Yoksa?

Su Mesaji Okudugun Telefon Kalbimdir. Kalbimi Sevginle Sarj Et Ki, Sicakligini Daima Hissedesin...

Aydin Hava Yollarina Ait 4260 Sayili Sevgi Ucagi O Guzel Kalbinize Inmek Icin Izin Istiyoreger Izin Vermezseniz Bu Sevgi Ucagi Kamikaze Dalisi Yapacaktir...

Sen Sutlac Kadar Tatli,lahmacun Kadar Sicak,cig Kofte Kadar Yakici,dolma Gibi Cekici,bulgur Gibi Asil Ve Icli Kofte Kadar Mukemmel Birisin...

Findik Icin Farenin Cektigi Eziyetler Gecmisten Beri Vardir.ben De Findigim Icin Her Turlu Eziyeti Cekmeye Raziyim.

Ayak Ucumda Basladi Sevgi...simdi Basimin Tepesinde Olusan Bir Dusunce Yiginiyla Bulutlardan Asagi Hizla Dusuyorum.dua Ediyorum Parasutum Acilsin..

Gecen Gun Dusundumde Evet Dedim Ben Seviyorum Umarim Sende Seviyorsundur Oyle Ya Kim Sevmez Ki Dondurmayi Ben Bayiliyorum Ya Sen.

Sana Birsey Soyleyecegim Ama Lutfen Uzulme. Dun Doktora Gittim. Bobreklerimde Tas, Cigerlerimde Kum, Yumurtaliklarimda Iltihap, Kalbimde De Seni Buldular. Nasil Yerinden Memnunmusun?

Eger Gonlunde Bana Yer Yoksa Guzelim Fark Etmez! Ben Ayaktada Giderim
smile.gif

Kirilan Gonuller Tamir Istemez, Sen Bunu Kerpicten Duvarmi Sandin!

Mutlulugun Turkiye Enflasyonu Kadar Yuksek, Uzuntun Memur Maasi Kadar Dusuk, Gelecegin Demirelin Keli Kadar Parlak, Omrun Ecevitin Omru Kadar Fazla Olsun.

Dertlesmek Istiyorsan 1 Tusla, Birisine Sarilmak Istiyorsan 2 Tusla, Eglenmek Icin 3 Tusla, Mutlu Olmak Icin 4 Tusla, Hepsini Istiyorsan Benim Numarami Tusla.

Kizlarin Kalbi Mezar Gibidir, Giren Cikmaz! Erkeklerin Kalbi Bakkal Gibidir, Giren Cikan Belli Olmaz.

Ben Bir Ogrenciyim Limon Degilim, Yasadigim Hayat Her Gun Gerilim Bitsin Artik Bu Rezalet Filim, Bu Kadar Sikmayin Sikmayin Yazik.

Ayak Ucumda Basladi Sevgi...simdi Basimin Tepesinde Olusan Bir Dusunce Yiginiyla Bulutlardan Asagi Hizla Dusuyorum.dua Ediyorum Parasutum Acilsin..

:D
paylaşım için teşekkürler

Seni Ana Yasasinin 4200 Maddesine Gore Kalbimin En Derin Kosasine Hapis Ediyorum,avukat Tutmana Gerek Yok,cunku Seni Cok Seviyorum

bunu tuttum, Teşekkürler

Soma Soma Icinde Soma Dagin Icinde Somayi Allah Korusun Sevdigim Var Icinde... :):DİLgınc

Cook guzel olmuş €M€G€ S@YGI (yalnız ordaki cook guzel olmus wyemek guzel olmus demek deil çok guzel olmus demek simdiden soleyim)

RABBİM ÇEKİRDEGE ORMAN GİZLEMİŞ YILANIN ZEHRİNE DERMAN GİZLEMİŞ TAHIL TANESİNE HARMAN GİZLEMİŞ MÜBAREK GECELERE CENNET GİZLEMİŞ GECENİZ MÜBAREK OLSUN.
Gönderen: HÜSEYİN CAN Eklenme Tarihi: 30/03/2007
Arkadaşına Gönder

beyaz bir gülgönderiyorum yaprağında iman dalında sevgikokusunda MUHAMMET var haneniz kalpiniz nurlaDOLSUN kandiniz mubarek olsun
Gönderen: bayram özkara Eklenme Tarihi: 10/10/2006
Arkadaşına Gönder

ATEŞİN YAKMADIĞI İBRAHİM\'İ KUYULARIN BOGMADIĞI YUSUF\'U BIÇAKLARIN KESMEDİĞİ İSMAİL\'İ KORUYAN RABBİM GÜL MUHAMMED AŞKINA SENİ VE AİLENİ KORUSUN KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN
Gönderen: dAnGeRoUs_LoVeR Eklenme Tarihi: 11/09/2006
Arkadaşına Gönder

BIR KANDIL GULU SAVUR SEVDIKLERINE, SIZE ONLARDAN GULUCUKLER GETIRSIN OYLE ICTEN OYLE SAMIMI OL KI GOZ YASLARINI BILE TEBESSUME CEVIRSIN. KANDILIN MUBAREK OLSUN...
Gönderen: gül Eklenme Tarihi: 28/07/2006
Arkadaşına Gönder

Bugün ellerini herzamankinden daha çok aç melekler avuçlarına gül koysun gülü kokla dikeni solsun duaların kabul kandilin mbarek olsun.
Gönderen: Eklenme Tarihi: 16/06/2006
Arkadaşına Gönder

HZ.HAMZA\'NIN CESARETi YÜREGiNiZDE,HZ.ALi\'NiNKUVVETi BiLEGiNiZDE,HZ.ÖMER\'iN ADALETi KALBiNiZDE,HZ.MUHAMMED\'iN NURU EViNiZE DOLSUN.KANDiLiNiZ MÜBAREK OLSUN
Gönderen: sümeyye Eklenme Tarihi: 16/06/2006
Arkadaşına Gönder

Bikucak sevgi,bir avuç dua,içten bir selam kapatir mesafeleri,birlestirir gönülleri.Eviniz huzur kalbiniz nur dolsun.KANDiLiNiZ MÜBAREK OLSUN
Arkadaşına Gönder

Yusufun kuyuda,musanin tur daginda,Yunusun balik agzinda,Yakupun gözyasiyla,MUHAMMEDiN hirada yaptigi dualar size rehber olsun. Kandiliniz mübarek olsun
Arkadaşına Gönder

bahtiyar odur ki dünya icin ahireti terketmez ve saadet-i ebediyeye girmek icin calısır
Gönderen: isimyok Eklenme Tarihi: 11/03/2006
Arkadaşına Gönder

Dua yuklu kandiller saldim gokyuzune. Bir dua ki bin kapiyi acar yureginden gonderene... KANDILIN MUBAREK OLSUN!

birgün yavru maymunlar annelerine sormuş: -anne biz neden bu kadar çirkiniz? anne maymun cevap vermiş: -halinize şükredin yavrularım, siz bide bu mesajı okuyanı görün:))

bir gün hayatan bıkıp cagresiz bir köşede aglarsan yanında olmak isterim mendil satıyorum da bir allana!! bir bedava!!!!!

ağlıyorum sevgilim ağlıyorum elimde bıçak ağlıyorum sanmaki senin için ağlıyorum mutfakta soğan doğruyorum....

dünde,bugünde,yarında yüreğin kadar yanındayım kendini yalnız hissettiğinde elini cep telefonuna at kalbimde telefonumda sana 24 saat açıktır(yeterki aramasını bil)

benim gibisini google da arsana bile bulamzsin...
çocugumun adini mafya koydum,artik bende bi mafya babasiyim
seni sevdimde ne oldu efes pilsen zengin oldu

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri