Komik Kısa Yazılar (Arşiv)

CaSPeR35

Kayıtlı Üye
Bakarmısınız! bu sinek ilacının tarihi geçmiş. -Tabi abla getir hemen değişelim sinekler zehirlenir falan , Allah korusun.

Baba ben arkadaşıma ders çalışmaya gidiyorum... -Kızım yıllar önce annende bana ders çalışmaya gelmişti, otur yerine.

O değilde; PINAR ALTUĞ çok iyi bir kadın Lan..Hem çocuğunu büyütüyor hem eşini.

Oje'yi tırnak aralarındaki pislikleri kamufle etmek için üşengeç pasaklının biri icat etmediyse ben de birşey bilmiyorum.

- Şey αşkım ben seni αldαttım...-Al işte bide ortak noktamız yok dersin...

Eski sevgilim, “seni sandığımdan daha çok sevdiğimi anladım,” diye mesaj atmış. Sandıkla aralarında ne geçtiyse artık

Erkeklere 'odun, ****, romantizmden anlamaz' diyoruz falan da; ben nedense hiç kadın şair tanımıyorum..

Merdivenlerden Düştügümü Gören ve Bunα Rαğmen Düstün mü diye sorαn 'Zeki Arkadaşım' , yok düşmedim benim iniş tarzım böyle

Doktora gittim - Ağrı nerde ? Dedi. + Doğu anadoluda dedim. - yeminini bozdu, zor kaçtım..
Devamı Gelecek...

Son düzenleme:
---> Komik Kısa Yazılar (Arşiv)

Merdivenlerden Düştügümü Gören ve Bunα Rαğmen Düstün mü diye sorαn ... yok düşmedim benim iniş tarzım böyle

Teşekkürler:))

Seni Seviorum ♥
AnLamadım ?
Yoqurt Diorum Cok FaydaLı :D

Ne demek geceleri yemek yenmez. O zaman ne diye buzdolaplarında ışık var? :H

Kaynanamı Konya uçağı diye Kenya uçağına bindirdim. Şimdi eve gidiyorum, görsün bakalım anyayı Kenya'yı

‎-Poşetin içinde ne war kanka?
+Açmaaa
-Niye ne war ki içinde?
+Açma olum Açma.
-Tamam kızma açmıyorum.
+Simit sarayından Açma aldım uyuz. :D :D :D

Laftan anlamayan insanların üstüne basıp; Bak ! “ Üstüne basa basa söylüyorum ”diyesim var :R

+Beyinsiz insan kaç yıl yaşar Aşkım? -Bilmem ki kaç yaşındasın?? :))

Perde takmaktan daha kötü birşey var ise; oda perdeyi yanlış takmaktır.

Horoz Kümesten Çıkar ve Ötmeye Başlar... Bunun Üzerine Kümeste Ki TavuK Homurdanır, -- Bir Sabahta Öperek Uyandır Bee Adam :D

"Sigara pişmanlıktır" reklamları çok üzüyo lan beni. O kadar efkarlanıyorum ki bi sigara yakıyorum hemen :H

Google; yemin ederim sevgilim gibisin; "şunu mu demek istedin, bunu mu demek istedin" bir dediğimi de bir kerede anla be !!!!

Cam silmek için kullanılan ürüne "camsil" adını veren bir firmanın tuvalet kağıdına vereceği ismi düşünmek bile istemiyorum.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri