Komik itiraflar(2)

ViperMoon

Bayan Üye
Yemekte sadece kırmızı et yiyen arkadaşıma "Biraz beslenme şeklini değiştir, arada yeşillik tüket" dedim. Arkasını dönüp garsona "Bize bir salata" dedi. Anlamayacağını anlamam gerekirdi.

Sabahleyin ütü yaptım, fişi prizden çıkardım, sonra da boş prizin fotoğrafını çektim. Gönül rahatlığıyla işe geldim.

Bir yıldan uzun süredir hayatıma kimseyi sokmamamın ödülü devasa bir p.....s ve 1.5 dakikalık performansmış. Adaletin bu mu dünya?

Esenboğa Havalimanı'nın, elektronik bilet kuyruğuna en son gelip, kimseyi takmadan en ön sıraya geçen, küçük bir ağız dalaşından sonra gişe sorumlusuna; "Diplomatım ben yaa! Diplomaaaat!" diye çıkışan gri takım elbiseli, kısa boylu, esmer, gözlüklü, laptop'lı beyefendi, k*yayım da tur at! Oh be!

Pipisine düşkünlüğü ile bilinen 4 yaşındaki yeğenimin son bombası: "Bir daha pipimi soğuk su ile yıkamayın, küçülüyor!" Bu çocuk adam olacak mı çok merak ediyorum.

Vakti zamanında başına bir kötülük gelmesinden endişelendiği kız arkadaşına gözyaşartıcı sprey alıp; sonrada kıza işe yaramayan bir şey vermiş olmayayım diye denemesini kendi üzerinde yapan, zihniyet sahibi şahıs bizzati benimdir; itina ile itiraf edilir.

Amerika'da akademisyen olan komşumuz tatile geldiği memleketi Uşak'ta yemek yemeyen sokak kedisini götürebileceği bir klinik olup olmadığını sormuş, hem de Uşak'ta. Hayvan kliniği var mı bilmem ama bildiğimiz hastane sayısı 4!

Sevgilimin söylemiş olduğu söze çok üzülmüş bir şekilde sabah işe gitmek için apartmandan çıktım. Kendi kendime sinirimden söylendiğim anda, sevgilimin memleketinin plakası bulunan arabayı karşımda gördüm ve bir hışımla koşup plakasına tekme attım. Kırmızı Renault sahibi arkadaşım; üzgünüm, alarmı ben çaldırdım. Çok sinirliydim, pişman değilim!

Ah be dansöz ablacım, niye anne ve babama uyup da gelip bana bayılıyorsun? Hadi bayıldın, niye koca poponla vuruyorsun? Hiç mi aklına gelmez bu çocuk zayıf, sandalyeden düşebilir diye? Rezil ettin beni millete.

Yatılı okulda okuduğum dönemlerde gizliden okula içki sokar, en uygun yer olan mescitte içerdik. Çarpılmamış olmayı Rabbimin büyüklüğüne verip, *****lığımıza hala gülüyoruz kızlarla.

Yatılı okulda okuduğum dönemlerde gizliden okula içki sokar, en uygun yer olan mescitte içerdik. Çarpılmamış olmayı Rabbimin büyüklüğüne verip, *****lığımıza hala gülüyoruz kızlarla.

Eline geçen eski tip teleks cihazının şerit delme işlemini pek keyifli bulan, delindikçe haznesine dolan parçacıkları bir poşette saklayan, sakladığı minicik parçacıkları konfeti yerine arkadaşının nikahında kullanan ve herkesin gözüne kağıt parçalarının kaçmasına neden olan zat-ı uçuk ile hiç bir ilişkim yoktur. Dün dündür, bugün bugündür. Değiştim.

Komşumun 3 kızı var ama yarın akşam 8. kez nişan yapmış olacaklar. Hiç şüphe yok, haftaya kalmaz bu da bozulur.

Kahve makinesini eleştirmek için "Bu makineler çıktı, kızlık bozuldu!" diyen kişilik, yok sana kahve mahve!

Karısının onu her arayışında "Ulen! İçine mi doğuyor ne? Her karı kız muhabbeti yaptığımda arıyor!" diyen canım arkadaşım, sence normal bir şey değil mi? Karı kız muhabbetinden başka bir şey yaptığın mı var? Eee doğal olarak denk gelecek.

---> Komik itiraflar(2)

Vakti zamanında başına bir kötülük gelmesinden endişelendiği kız arkadaşına gözyaşartıcı sprey alıp; sonrada kıza işe yaramayan bir şey vermiş olmayayım diye denemesini kendi üzerinde yapan zihniyet sahibi şahıs bizzati benimdir; itina ile itiraf edilir.

denenirmi acaba:|

Yatılı okulda okuduğum dönemlerde gizliden okula içki sokar en uygun yer olan mescitte içerdik. Çarpılmamış olmayı Rabbimin büyüklüğüne verip *****lığımıza hala gülüyoruz kızlarla.
( aferim !)

Bir yıldan uzun süredir hayatıma kimseyi sokmamamın ödülü devasa bir p.....s ve 1.5 dakikalık performansmış. Adaletin bu mu dünya? ( p...s 5 harfli bi kelimemi ? :D )

---> Komik itiraflar(2)

Sabahleyin ütü yaptım fişi prizden çıkardım sonra da boş prizin fotoğrafını çektim. Gönül rahatlığıyla işe geldim.

hepsine çok güldüm ama özellikle de buna :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri