Kıza açılmalı mıyım?

FallFromStars

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben bi kıza açılmayı düşünüyorum ama size de danışmak istedim.***** durumuna düşmek istemiyorum.Şimdi kız bizim eski apartmanda. Taşınalı yaklaşık 3-4 hafta oluyor.Yani kızın adresinden başka hiçbir şey bilmiyorum.O apartmanda otururken bu kız bakışlarıyla benim dikkati çekmişti.Öyle kız kesen bi kız güldü yada baktı diye böyle düşünecek biri değilim ama etkilendiğimi söylemeliyim.Ama o zaman kıza pek pas vermemiştim.Ama o hep bakıyodu.Neyse taşınırken numara mı not olarak bırakmıştım.O zamandan bu zamana ne aradı ne mesaj attı.Ben çok kafaya takmamıştım unutmuştum.Görmemiş yada başka bir şeyin peşinde de olabilir.Kalan bazı eşyaları almaya gittik geçende.Kız balkondaydı pek oralı olmadım ama nasıl desem kız bana bakerken böyle gözlerinin içi gülüyo bana çok odaklanıyo.Yine aklım onda kaldı.
Apartmanın önünde beklicem çıkasaya kadar acaba bana yine öyle bakacak mı diye dikkat etcem bakmazsa bile konuşurum heralde artık oraya kadar gittikten sonra konuşabilir miyiz dicem.Tanışıyo muyuz gibi bi şey derse seninle konuşmak için illa tanışmamız mı lazım dicem.Ya bi git ***** mısın nesin gibi bi şey derse hiç uğraşmıcam orada bitiricem.Seni çok seviyorum senden çok hoşlanıyorum nolur benimli çık durumlarına hiç giremem girmicemde.Ama oda yeşil ışık yakarsa ki öyle umuyorum : ).İşte duruma göre bi yerden girip seni daha yakından tanımak istiyorum falan dicem olumlu hareketler alırsam numarasını isticem.
Ben böyle düşündüm inşallah düşündüğüm gibi olur.Ama bazen insan olayın içinde bazı noktaları göremeyebiliyor.Sizden gelicek fikirler benim için önemli.Şimdiden teşekkür ederim. : )
Unutmadan ekliyim benim yaşım 16 tahminime göre kız benle aynı yaşta yada benden bi yaş küçük.

---> Kıza açılmalı mıyım?

Sen hoşlanıyorsun bu kızdan. Bu kaçınılmaz.
Bana kalırsa ( kalmaması daha iyi imzamı oku :D ) kızı takip et. Bir demet çiçek al.
Kızın yanına nazikçe yaklaş. Ona olan biteni anlat.
Mesela
" Merhaba. Özür dilerim ama sana birşeyler söyleyecem. Vaktin varmı? "

Varsa var der.. Yok derse dön arkanı git ;)

" Kızı sakin bir yere çek. Ve hislerini anlat. "

Olayı anlattıktan sonra o sana bakıp içi gülen gözler hala gözlerindeyse..
Allah sizi ayırmasın derim ;) :)

Ben eksik bir nokta göremedim :)
Şansın Bol Olsun.

Kızın senden hoşlandığı ortada..

Şansını denemelisin yoksa pişman olursun..

bak bendede aynı durum var bizim karşımızdaki evde bi kız var 24 saat beni kesiyo evde huzur bulamıyodum en doğrusu olsun dedim ablamda kalıyom artık :)

yoLun açık oLsun inş. qüzeL haberlerle qeLirsnn bn yapamadmm ama inş. sn mutLu oLursun..!

16 yaşındasın be kuzum daha ama feci etkilenmişin kızdan.

bi defa zaten sohbetiniz olmuş normal tanışıyormuş gibi yakınlaşıp bi iki kelimeden sonra tel yada msn falan iste büyük ihtimal verecektir.

Hadi bakalım bol şans :)

Aşk kolay gelmez. gelirsede kaçırmamak gerekir.Aşk ateştir unutmada sana öyle gelir belkide ve umduğunu bulamazsan ateşin içinde bulursun kendini...

Acele etme en güzel anı bekle.Geç olsun güç olmasın :)

Git Açıl Bro .
Anlat olursa olur aniden ters tepecek olursada harbıden sevıyorsan bırakma ..

Bak aslan kardeşim,önce şunu söylemeliyim ki sen kızdan feci şekilde etkilenmişsin öncelikle dikkat et derim şimdi diyeceğim şu ki kız dolaylı yoldan benimle gel konuş diyor.sende uygun zamanı kollayıp gideceksin nasıl olduğunu sorma bunu sen yaratacaksın bir şekilde ve sakın ters davranma emin ol bayanlar dünyadaki en güzel varlıklar git önce muhhabbet et okuldan sınavlardan ve daha çok karşındaki bir kız olduğu için onun ilgisini çekebilecek şeylerden konuş ve daha sonra araya yavaş yavaş söyle sakın aracı kullanma aracı kullanırsan olacağı varsada olmaz git delikanlı gibi söyle(aniden söyleme kızı korkutma ürkütme sıkma)yapabilirsin ve ayrıca sakın rededilmekten korkma şimdi kıza söylemiyorsun ve kız senin ondan hoşlandığını belkide bilmiyor .(8öyle varsayarsak eğer)çok çk hayır olmak diyecek ve buda dünyanın sonu değil sakın unutma hadi aslanım...

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri