Kız arkadaşımla ayrıldık ama... Ne yapıcam?

asmadangel

Kayıtlı Üye
15 yıldır arkadaşım 4 yıldır sevgilim olan insandı. Ayrı üniversite lerde olmamıza rağmen ilişkiyi ite kalka yürüttük. Çok yıpranmasına rağmen oda bende hep bir şekilde yürüdü ilişki. 2 yıl once kız arkadasımı sınamıstım, baskasının ağzından konusarak ondan hoslandıgımı soylemıstım. Buda bunun kaldıramayacagı bişeydı 1 hafta sonrasında gittim ben yaptım dıye soyledım başkasından duymasını ıstemedım. Aradan 2 yıl sonra yine bir konu uzerınden kavga etmıstık ve bu sefer baya kotu olmustu dilediğini yapıyo benı hıc aldırmıyodu. Memlekete döndüğümüzde her şey guzel gıderken bana bir soru sordu mayıs ayında 300 lira para geldıgını ama kımın yatırdıgını bılmedıgını soyledı bende doğaçlama olarak çok buyuk bir eşşeklik edip benım yatırdıgımı ve o parayla senın gezip tozdugunu benı kaideye bile almadıgını soyledım. Çok üzüldü çok utandı. Yaz bitti okullara gittik yine ve ben 1 hafta sonra yanına gittim yaklaşık 10 gun yanında kaldım. Her şey mukemmeldi. Tekrar döndüğümde 1 hafta sonra ufak bir tartısma yasadık ve bana sakin bir şekilde sunları soyledı. YAPTIĞIN ŞEYLERI HAZMEDEMIYORUM BEN SENINLE BİR GELECEK DÜŞÜNÜYORUM FAKAT ARKAMDAN İŞ ÇEVİRMENI KALDIRAMIYORUM YANIMDAYKEN HER ŞEY MUKEMMEL AMA UZAĞA GİTTİĞİMİZ AN BU SORULARLA BOĞUŞUYORUM. UFACIK KAVGAMIZDA BUNLAR AKLIMA GELIP OLAYLARI BUYUTUYORUM VE BUNU İSTEM DIŞI YAPIYORUM. Artık olmuyor bunları kafamdan cıkaramıyorum dedi ve bitti. 15 senenın hatrı var dıye erkekliğimi bir kenara bıraktım ve yalvardım düzelticez dedım yanına geleyım çalısmaya dedım her seyı dedım ama nafıle istemıyorum dedi bana. Daha fazla acı cekmeyelım arama benı her seyı dahda zorlastırma dedı ve butun kapıları kapattı yüzüme. Üzerine çok gittim ayrıldıktan sonra 1 gun falan baya aradım boyle yapma uzaklasıtırıyosun benı kendınden dedi. Ben senı sevdiğim adam oalrak hatırlamak istiyorum dedi geri dönüşü yok artık dedi. Tek bir mesaj atabıldım "yuh". instagramdan fotoalrı kaldırmıs. Facebookta duruyo.

---> Kız arkadaşımla ayrıldık ama... Ne yapıcam?

İlişkinizde zaten güven eksikliği, yalan var, aşk duygusu da pek yok bence. Her insan sevdiğini sandığı kişilerle ayrılık yaşar önemli olan bu durumun seni ne kadar olgunlaştırdığı ? Geçmişe takılmak yerine bu tarz hataları bir daha ki ilişkinde yapma ve yaşına uygun davran :S Üniversite öğrencisi olup bu tarz davranışlar artık bana itici ve ergence geliyor.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri