Kişisel Birşey..

Ömrüm

~Efekuş`um~
Bayan Üye
Yeni Günlüğüm Kendime ve Siz Değerli üyeciklere Hayırlı olsun )​

---> Kişisel Birşey..

Bir Yerden baslamak gerek diye dusunuyorum...
Günlerim o kadar aynı ki farklılık olsun diye bosluga dusmeyim diye Namaz'a basladım...
İyi birsey yaptıgımın farkındayım fakat yinede icimde ki öfkeye engel olamıyorum..
Rahatlamadım hala aglama krizleri sinir krizleri bir turlu gecmek bilmiyor..
O kadar caresizim ki En son psikolga gidecegim yarın ne olur ne biter bilmiyorum ama bir an önce bu kuruntularımdan ve bu sinir patlamalarımdan krtulmak istiyorum...
Allah'ım yardımcım olsun... :(

---> Kişisel Birşey..

Gunlugun hayirli olsun canim...

Gecmis olsun kuzum...

---> Kişisel Birşey..

Günlüğün hayırlısı olsun canım
Namaz insanın hayatını tamamen değiştirir.huzur verir,.İnsan olduğunu hissedersin.
geçmiş olsun Allah yardımcın olsun.

---> Kişisel Birşey..

Hayirli olsun canim.
ALLAH tamamina erdirsin dua et ALLAH banada nasip etsin namaz kilmayi.

---> Kişisel Birşey..

İnşallah Başlarsın Yesil..
Sizlerde Bana içinde bulundugum bu depresif durumdan cıkmam için dua edin lütfen ...

---> Kişisel Birşey..

Vardır mutlaka fakat, Kesinen Şudur diyemiyorum bir çok nedeni olabilir... [MENTION=151958]yesil83[/MENTION]

---> Kişisel Birşey..

Gittim doktora...
Bana normal olmadıgımı söyledi, bunu biliyorum beni normallestir diye geldim diyemedim..
Bilmiyorum işte diyemedim eski ben olsa söylerdim ama çok yorulmusum bee...
Kendisinin birsey yapamayacagını söyledi terapi merkezine gitmemi önerdi...
Sadece bir sakinlestirici verdi krizlerinde yarım iç bundan dedi...
Ne yapacagım ben bilmiyorum eşimle konustum bugun bir terapi mrk. aradım, yarın 15.00 uygunuz dediler terapi seansı 170 tl duruma göre degisebilirmiş...
Bu arada david walker parfum markasının bir bayiiliğini acmayı dusunuyorum..
Onuda aradım bugun normal sartlarda 1 ilde bayii likleri varsa incelik o bayii ye aitmiş, diger ilcelerde bile olsa...
Israr edince iöimde ki ruh hastasını görmüş olmalı karşıda ki kişi daha yetkili birinin tel nosunu verdi...
Aradım hemen 10 bin lira depozito, (evrakda verebilirmişim), En işlek caddede bir tükan, fazla bir sartları yokmus zaten %90 kar ile satis yapılıyormus...
Önce su sorunların altından bir kalkayım hayırlısıyla iş kuracagım inşallah...

---> Kişisel Birşey..

ALLAH yardimcin oksun.
% 90 lik kar ile mi ? Yani aslinda parfum degeri 10 tl ise 90 tl satiliyor oyle mi?
Vay anasini! :)))
Karli ismis.

Iyimisin canim gittinmi terapi merkezine ne dediler?

---> Kişisel Birşey..

Gunluk mu desem omurluk mu bilemedim..
Cekecek cilem bitmemis benim..
Kocam 3 gun izinli dun ilk gunuydu alsveris yapmak icin bir markete gittik. Gittigimiz bu market bayan eleman ariyormus. Gorustuk bir adamla bizi baska yere yonlendirdi. Esim aslinda bende sektor degistirmek istiyorum dedi markette calissam sonra baska yere kayarim dedi adama. Sence bu ne demek? Bende guldum adamda guldu.
Koca adam gittikten sonra ne alacaksan al dedi kizdi. Neyse kavga dovus alisvetis yaptik kasaya geldik..
Kadiyer bayan urunlerimizi fise yazmadi fiyatlara bakti toplami soyledi. Bende niye fise yazmadin dedim, istiyorsaniz yazayim dedi istememe gerek yok fisimi yazmalisin dedim. Kiz tuttu toplam tutara fis kesti yahu urun iade edecek olsam nasil ispatliycam burdan aldigimi dedim urunleri yazman gerek. Koca cikalim napacan fisi dedi kizdi bana ciktik. Yolda bir ton laf dedi. Sustum...
Bugun kurstan geldim kahvalti yapcaz dunku kahvaltinin resmini cekmisti faceye attim bugun iki hafta da bir :)
Yazdim. Bunu gordu delirdi sen.millete niye ilan ediyorsun falan dedi hatta kufretti :(
Kalkti gitti masadan simdide evden gitti. Ben ipan etmek amaciyla degil o iki haftada birgun izinli boyle guzrl kahvaltiyida ancak o varken yapiyorum demeye getirmistim..
Hersey bir yana onda babami goruyorum

ve sonunu dusunmek bile istemiyotum :(((+++++++[ /I]

---> Kişisel Birşey..

sinirlendikçe bir sebep arar insan,bulamadıkça daha çok sinirlenir,sinirlendikçe daha çok aramaya başlar ve bulamadıkça daha çok sinirlenir ve hatta öyle bir noktaya gelir ki insan herşeye kızmaya başlar..
aslında en başa dönmek gerek belki de...bunun gelip geçici bir dönem olduğunu düşünmek,sinirlenme sebebini aramak yerine sakinleşmenin bir yolunu aramak gerek..sakinleşmenin binlerce yolu vardır ancak herkesin yolu farklıdır..
herşey geçer,herşey değişir,bir tek sen kalırsın geride herzaman...kendine iyi bak..

---> Kişisel Birşey..

[MENTION=157694]kaff[/MENTION] bir ben kalmistim kendimden geriye artik bende yokum. Sevdigin insandan ayni evi paylastiin insandan gorduun psikolojik siddet kimseye benzemiyor mutsuz olmayi ne o ne ben hakediyorz.

---> Kişisel Birşey..

iki kişinin toplamı her zaman yetmez "biz" olmaya..bu zaman,emek ve ilgi gerektiriyor..suçu kendinde aramak seni yıpratır,karşındakinde aramak ilişkiyi yıpratır..aslolan beraber mücadele etmek,beraber savaşmak,beraber göğüsleyebilmek yaşamın zorluklarını..eğer beraber hareket edemiyorsanız bu kimsenin suçu değil,beraberliğinizin bir eksik tarafı olsa olsa..

---> Kişisel Birşey..

Gunluk mu desem omurluk mu bilemedim..
Cekecek cilem bitmemis benim..
Kocam 3 gun izinli dun ilk gunuydu alsveris yapmak icin bir markete gittik. Gittigimiz bu market bayan eleman ariyormus. Gorustuk bir adamla bizi baska yere yonlendirdi. Esim aslinda bende sektor degistirmek istiyorum dedi markette calissam sonra baska yere kayarim dedi adama. Sence bu ne demek? Bende guldum adamda guldu.
Koca adam gittikten sonra ne alacaksan al dedi kizdi. Neyse kavga dovus alisvetis yaptik kasaya geldik..
Kadiyer bayan urunlerimizi fise yazmadi fiyatlara bakti toplami soyledi. Bende niye fise yazmadin dedim, istiyorsaniz yazayim dedi istememe gerek yok fisimi yazmalisin dedim. Kiz tuttu toplam tutara fis kesti yahu urun iade edecek olsam nasil ispatliycam burdan aldigimi dedim urunleri yazman gerek. Koca cikalim napacan fisi dedi kizdi bana ciktik. Yolda bir ton laf dedi. Sustum...
Bugun kurstan geldim kahvalti yapcaz dunku kahvaltinin resmini cekmisti faceye attim bugun iki hafta da bir :)
Yazdim. Bunu gordu delirdi sen.millete niye ilan ediyorsun falan dedi hatta kufretti :(
Kalkti gitti masadan simdide evden gitti. Ben ipan etmek amaciyla degil o iki haftada birgun izinli boyle guzrl kahvaltiyida ancak o varken yapiyorum demeye getirmistim..
Hersey bir yana onda babami goruyorum

ve sonunu dusunmek bile istemiyotum :(((+++++++[ /I]

ah benim birtanem.
keşke elimden bir şey gelse yada ne biliyim akıl verebilsem sana çok isterdim.
ama o kadar uzağımki evlilik konusuna.
İnşallah her şey düzelir demekten başka bir şey yazamıyorum.
sen içini ferah tut.

---> Kişisel Birşey..

ah benim birtanem.
keşke elimden bir şey gelse yada ne biliyim akıl verebilsem sana çok isterdim.
ama o kadar uzağımki evlilik konusuna.
İnşallah her şey düzelir demekten başka bir şey yazamıyorum.
sen içini ferah tut.

Aradım Gel Şu kahvaltını yap diye :uzgunkiz: geldi yazık seninle küs olunca huzursuz oluyorum dedi kıyamadım haliyle bitanem :)
Herşey güzel olacak inşallah daha cok yeniyiz alısamadık sanırım bebegim :)

Kocaman öpüyorum seni benim güzel yüreklim :eda: :love3:
[/I]

---> Kişisel Birşey..

Aradım Gel Şu kahvaltını yap diye :uzgunkiz: geldi yazık seninle küs olunca huzursuz oluyorum dedi kıyamadım haliyle bitanem :)

Kocaman öpüyorum seni benim güzel yüreklim :eda: :love3:
[/I]

süperrr o zaman :)
alışcaksınız kuzum adamlar 60yıl evlilk yürütoyrlar.
sizin kaç ay ve ya yıl olmuştu?

bende öptümm canımm :love3::eda:

---> Kişisel Birşey..

istemiyerek günlüğünü okudum özür dilerim

bak şu benim resm benim kızım daha 11 aylık nasipse mayıs 12 sinde yaşını dolduracak çok ama çok afacan bence size böyel birşey lazım ben eşime kızıp küstümmü yada o bana inan bu afacan olayı anlık unutturuyor birkere yüzüme bakıp gülmesi yetiyor çocuk evin neşesi kavganın gürültünün perdesidir

Ayrıca sorunları hep kendinde yada karşında aramam insan bazen seninde yukarda bahsettiğin gibi anlık duygu yükü ile karşı karşıya kalıyor neden üzgün olduğunu kendi kendine soruyor bulamıyor bu insanın yaratılışında var TEKRAR ÖZÜR SAYGILARIMLA MUTLULUKLAR

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri