Kısa Winston

Wartortle

Kayıtlı Üye
Foruma alışana kadar sana yazmak istedim çünkü forum acayip geniş :D Ne nerde henüz bulamadım :) Alışırım umarım . Uzun bi zamandır yoğun tempoda günlerimi geçiriyorum fiziki olarak olmasada zihinsel anlamda acayip derecede çöküşlerdeyim -.- Yıldırımla konuşup izine mi ayrılsam ne :D Gerçi daha 9 aydan fazla var iznimin dolmasına.Öyle ya da böyle geçircez artık bi şekilde.

sanırım günlük kurallarını yerine getirdim xD

o zaman çav bella

---> Kısa Winston

Selam günlük saatlerimiz 20:42'i göstermekte.bir sıradan günün daha sonuna geldim artık yorulduğumu bile fark edemez duruma geldim.Ama bu durumdan hiç şikayetçi değilim.Şikayetçi olmam için bi sebep yok zaten,maaşı boşuna almayalım di mi ama xD Gerçi ay ortasında elllerim boş kalıyor ama olsun xD Onun yüzünden hep yapmak istediğim şeyleri her ay ileri bir tarihe atmak zorunda kalıyorum xD Mesela 6.5 aydır bisiklet hayali kuruyorum ben xD Sanırım 6.5 ay daha beklerim bunun için :D Cumartesi gelsede yatsam doktor yhaaaa xD

Çav bella

---> Kısa Winston

Selam günlük Şuan saatlerimiz 21:58'i göstemekte ve ben yine buradayım.Ama biraz sinirliyim çünkü karnım aç olunca ben sinirli olurum xD Buna ek olarak üst katta oturanların yaptığı gürültüye kızdım. Akıllarına ne geldi de matkapla birşeyler yapıyorlar merak ediyorum xD
Yarın öğleden sonra izin almayı düşünüyorum.Bu hafta performansımın üstünde bi çalışma sergilediğimi düşünüyorum ve yoruldum.Yoğundu bu hafta çalışma hayatım :H Bugün sanki içimde dinozor vardı günlük xD Ne çok yedim bugün ben bile şaşırdım xD Eve geldim bi de evde yedim xD Çıkayım da telefona tl atayım biraz.Bugün 20 tl'lik toplamda da 70 tl'lik yüklemiş oluyorum xD

Çav bella​

---> Kısa Winston

Selam günlük saatlerimiz 22:44 sana yazmak istemiyordum aslında pek.Çünkü 5 gün boyunca hep standart şeyleri yaptığım için yazacak güzel bişey de bulamıyorum :D Vee 2 gün tatil xD Bugün bunun için akşamın olmasını beklerken yemek arasında mehmet'in 1 hafta izine çıkacağını duyunca ":tease:" moduna girdim xD Necoti ve kardeşi bugün kütahya'ya gidiyolar.Millet izine çıkıyor ben durma çalış.Sanırım artık sıkılmaya başladım günlük xD 2-3 ay daha takılır çıkarım belki kim bilir.Bu ay parada biraz sıkıntı olabilir bu arada xD hesaplarıma göre 250tl [MENTION=14037]necati[/MENTION] şaşmaz mod on yemiş gibiyim,yememişte olabilirim,belkide yedim haberim yok [MENTION=14037]necati[/MENTION] şaşmaz mod off xD

Çav bella

---> Kısa Winston

Yaklaşık yarım saat önce uyandım günlük.Sabah 9 da kalktım aslında daha doğrusu kalkamadım sadece uyandım xD Sonra yine uyumuşum falan işte xD şimdi çıkıyorum bişeyler yemek için,daha sonrada dışarı çıkmayı düşünüyorum. Sana çok sevdiğim ve sürekli ağzıma dolanan gün boyu söylediğim bi tezahüratın sözleriyle veda etmek istiyorum xD

Eğer ölürsem Göz Göz uğruna
Çav bella çav bella çav bella çav çav çav

Ateşte yanarım senin uğruna
Son duam mahşerde senin yoluna
İmparator Neron yakmışsa Roma'yı
Ben de yakarım dünyayı

Şanlı Göztepe'm sensin şampiyon
Ne beşiktaş ne fener ne de cimbombom
Her zaman her yerde bütün bu alemde
En büyük sensin Göztepe

işte bu da videosu. :3dgxk:

Çav bella!

---> Kısa Winston

Sana yazmadığım zamanların nasıl geçtiğini ne sen sor ne ben söyleyeyim günlük.
bayramın 1. ve 2. günü hiç bitmesin istedim.Ama bitti...Neyse unutalım gitsin.

---> Kısa Winston

Ve yarın iş başı yapar bu çocuk :) Pek güzel sayılmayacak bir tatilin ardından 30 ağustos'a kadar çalışacak olmanın verdiği mutluluk paha biçilemez :-D Çıkayım da maçı izleyeyim ya :-D

---> Kısa Winston

Heeey ben sıkıldım.bugün hiç çalışasım yoktu daha doğrusu hiç bi zaman olmadı ya neyse :-D son 1 haftadır kendi kendime psikolojik sorun yarattım galiba.benim sanırım psikoloğa görünmem lazım çünkü durum iyiye gitmiyor pek :-D eylül gelse de deplasmana gitsem.kafa dağıtırım belki :-D

görüşürüz :-D

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri