Kilo yardım

djekselans

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ,
Vücut geliştirme sporuyl ilgilenmiyorum ama kilo almam gerekiyor . 60 kiloydum 1 haftada bol yiyerek 65 kilo oldum . . çok araştırdım ve sporcu tozları karbonhirdatlar proteinler filan gördüm .

1. sorum
Spor yapmadan bu tozlandan kullanarak kilo alablirmiym

2.sorum
Eğer spor yapmazsam yediklerim ve aldığım tozlar göbek mi yapar sadece vücuda dağılmaz mı

---> Kilo yardım

Bi uzmana danışmanı öneririm, 6 öğün bol kalorili yemek senin için ne kadar sağlıklı olabilir ki. O bahsettiğin tozlardan da haplardan da bir doktor önermediği sürece uzak dur bence.

---> Kilo yardım

Bi uzmana danışmanı öneririm, 6 öğün bol kalorili yemek senin için ne kadar sağlıklı olabilir ki. O bahsettiğin tozlardan da haplardan da bir doktor önermediği sürece uzak dur bence.

bu forumda body ile ilgilenen arkadaşlardan fikir edinmek için sordum zaten . ki çogu bady yapn kullanıyo diye biliyorum . bakalım tecrübeli arkadaşlar ne dicek . 6 öğün bol kalorili demek sağlıksız demek değilki zaten . sadece çok yiyorum ve yediklerimi bol kalorili besinlerle yapıyorum . araştırmasını çok yaptım . mesela 1 tabak ıspanak yemeğinde 100 kalori var 1 tabak etli pilavda 400 kalori var. bunun gibi besleiyorum . tek yan etkisi şu oldu ayaklarım alışkın olmadığı için bedenimi zor taşıyor :) ama alıştı artık .

---> Kilo yardım

bu forumda body ile ilgilenen arkadaşlardan fikir edinmek için sordum zaten . ki çogu bady yapn kullanıyo diye biliyorum . bakalım tecrübeli arkadaşlar ne dicek . 6 öğün bol kalorili demek sağlıksız demek değilki zaten . sadece çok yiyorum ve yediklerimi bol kalorili besinlerle yapıyorum . araştırmasını çok yaptım . mesela 1 tabak ıspanak yemeğinde 100 kalori var 1 tabak etli pilavda 400 kalori var. bunun gibi besleiyorum . tek yan etkisi şu oldu ayaklarım alışkın olmadığı için bedenimi zor taşıyor :) ama alıştı artık .

Konuyu nereye açtığını görmedim pardon, 'yardım' kelimesi dikkatimi çekti o yüzden atladım. :)
Benim kardeşim de yapıyor body felan, abartılı değil tabi ama o bahsettiğin toz'dan o da almıştı. Faydasını da görüyorum diyordu.

Neyse umarım arkadaşlar yardımcı olabilirler. :)

---> Kilo yardım

Konuyu nereye açtığını görmedim pardon, 'yardım' kelimesi dikkatimi çekti o yüzden atladım. :)
Benim kardeşim de yapıyor body felan, abartılı değil tabi ama o bahsettiğin toz'dan o da almıştı. Faydasını da görüyorum diyordu.

Neyse umarım arkadaşlar yardımcı olabilirler. :)

teşekkür ederim . :) kardeşinizin kullanması ve olumlu yanıtı güzel . bilgi verdiğiniz için saolun

---> Kilo yardım

Amann dikkat et sonra firenlemeyezsin :) hedefin kac kilo?

valla 2 hafta önce 60 kiloydum . şu an 66 kiloyum . hedefim 70 kiloydu ama biraz daha vücut olarak şişmem gerekiyor gibi görünüyo . biraz göbek oluştu :) alınan kilonun vücuda dağıldığını hissediyorum belim boynum filan kalınlaştı ama biraz daha şişmem lazım :) en azından s bedenden M bedene geçmem lazım :) sanırım 75 e kadar devam edicem :)

---> Kilo yardım

valla 2 hafta önce 60 kiloydum . şu an 66 kiloyum . hedefim 70 kiloydu ama biraz daha vücut olarak şişmem gerekiyor gibi görünüyo . biraz göbek oluştu :) alınan kilonun vücuda dağıldığını hissediyorum belim boynum filan kalınlaştı ama biraz daha şişmem lazım :) en azından s bedenden M bedene geçmem lazım :) sanırım 75 e kadar devam edicem :)
Ah iste hayat kimi vermeye calisir kimi almaya.. almaya calisan taraf olmayi tercih ederdim :)

---> Kilo yardım

Ah iste hayat kimi vermeye calisir kimi almaya.. almaya calisan taraf olmayi tercih ederdim :)

okuduğum bir kaç kitapta diyetisyenler bu konuyu gündeme getirmişti dikkatimi çekmişti benimde . Zayıf olduğunu düşünenler kilo almanın zor olduğunu düşünürmüş . Kilolu olanlarda zayıflamanın zor olduğunu düşünürmüş :)

Ama uzmanlara göre ikiside aynı zorluktaymış :) Umarım sizde umduğunuz beden yapısına ulaşırsınız

---> Kilo yardım

okuduğum bir kaç kitapta diyetisyenler bu konuyu gündeme getirmişti dikkatimi çekmişti benimde . Zayıf olduğunu düşünenler kilo almanın zor olduğunu düşünürmüş . Kilolu olanlarda zayıflamanın zor olduğunu düşünürmüş :)

Ama uzmanlara göre ikiside aynı zorluktaymış :) Umarım sizde umduğunuz beden yapısına ulaşırsınız
InsaALLAH

---> Kilo yardım

Aga bi onerisi olan varsa soylesin bende bi deneme yapayim.
Askerden sonra gunden gune eriyip gidiyorum

Yok olacam diye korkuyorum hani xD

---> Kilo yardım

68 kilo oldum
ekmekle olacak iş değil :) en basit ve sağşıklı ve hızlı tekniği söylüyorum

Öğün sayısı 6 olacak
3 ana öğün ve 3 ara öğün

ara öğünlerde fazla yenilmeyecek .

İNTERETTEN ARAŞTIRIP TÜM ÖĞÜNLERDE KALORİSİ YÜKSEK BESİNLER TÜKETİLECEK

5 DİLİM EKMEK 1 TABAK ÇORBAYA DENK GELİYOR HEMEN HEMEN

EKMEK DİLİMLERİNİ AZALTIP KALORİSİ YÜKSEK OLAN BESİNLER TÜKETMEK .

ALTIN YİYECEKLER

- ET ÜRÜNLERİ
-YAĞLI SÜT
- ÇOKOKREM
- KIZARMIŞ EKMEK - YAĞ - REÇEL
- KIZARMIŞ PATATES
-HAŞLANMIŞ PATATES
-YUMURTA
-SUCUK - SALAM - SOSİS
-MAKARNA
-MAYONEZ
-SALEP
-CİPS
-BİHTER ÇİKOLATA
- KEK
- YAŞ PASTA
- YAĞLI PEYNİR
- CEVİZ - FINDIK - BADEM

KANSIZLIK ÜŞÜME VARSA - KEÇİBOYNUZU PEKMEZİ
İŞTAHSIZLIK VARSA - İŞTAH AÇICI ŞURUP . BENİM KULLANDIĞIM P...EN DİİYE BİR ŞURUP . POPÜLER VE UCUZ ZATEN .

BU BESİNLERİ ÖĞÜNLERİNİZE SERPİŞTİRİN .

BEN 3 HAFTADA 8 KİLO ALDIM .

---> Kilo yardım

Benim çoğu günüm 1-2 övünle geçer ne kilo alıyorum nede veriyorum.
80 kiloyum spor yapsam iyi bir vucut olcakta üşeniyorum :)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri