Kendine İyi Bak! Cünkü yanında sana bakacak bir ben olmayacak !

Rengarenk

Bayan Üye

Sana SöyLiyeceğim Tüm KeLimeLere SansürLü DiyorLar..

Sana söyliyeceqim tüm kelimelere sansürlü diyorlar karalıyorlar cesaretimi! Yıkılıyor qüvenim
noktaqp6.gif
hayalim varsa neyim!
Sonrasında..
Kalıyorum apaçık ortada! ßulamıyorum seni anlatan kelimeler daha fazla.. Yıkılıyor umutlarım bir bir.. Nefretimi anlatacak
noktaqp6.gif
fışkıracak içimdekileri
noktaqp6.gif
bulamıyorum adeta !

ßir düşünce sarıyor bedenimi. Ondan mı
noktaqp6.gif
yanındakinden mi nefret etmeli ?
Peki ya onun benim hakkımdaki düşünceleri..? Sanırım bilmesek daha iyi! Fazla laubali…
Hepsinin içinden kala kala ona mı kaldın kalbim! Diyorum ama anlatamıyorum derdimi… ßiranda nedensiz susuşlarda buluyorum kendimi. Ahh İstanbuL…Fazlasıyla acıtıyorsun bedenimi !

€n son ne zaman aqlamıştım bir qereksiz için ? Ne zaman dökmüsüm yaşlarımı anlamsız bir serüven için! Hmm..Hatırlayamadım şimdi.. Ne yani
noktaqp6.gif
o kadar eski mi ?!
Sanırım evet…
Artık qecmisimde kalmıssın sen! Tozlanmış raflarımın arasındaki sarı sayfalı kitaplar.. ßak!Seni anlatmak için ne cok tamlama kullandım! Oysaki sadece‘qereksiz’ demem bastan sona anlatıyordu seni! dimi ? ..

Cocuksu ruhlara kaptırdım kendimi. ßilmem kac serüvenlik bir dizi! Kac bölüm oynandı ki? Yine de
noktaqp6.gif
hayatımı anlatmaya yetmezdi.. Kac sezonluk filmler qördüm ben! Hicbiri de sevdayı anlatmaya yetmedi
noktaqp6.gif
yetemedi !
Daha devam eder senaryolar yazılmaya.. Hepsinin sonu aynıdır! Klasik Türk filmi ..

Yeşilcam’dan teklif qeldii… Sanırım beqenmişler hayatımla oynama fikrini ( :

ßiliyor musun
noktaqp6.gif
eskidendi seni seviyorum’la baslayan
noktaqp6.gif
hayatımsın’la biten cümlelerim. Sevmiyorum işte kimseyi ! Ne seni
noktaqp6.gif
ne de sevdirmeye calısan emellerini ..

Gidislerim soquktur
noktaqp6.gif
bilirsin !
Ona qöre hatırlatayim dedim..Dısarda ayaz var
noktaqp6.gif
kalın qiyin !

Kendine İyi Bak! Cünkü
noktaqp6.gif
yanında sana bakacak bir ben olmayacak !

[aLinti]

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri