Kendi sitenizi kurun

asyadicle

Banned
Web sitesi deyince aklınıza ne gelir?Her zaman interneti açıp baktığımızda öğrenmek istediğimiz bir konu için açtığımız sayfalardır değil mi?..Bazen sevdiğimiz sitede saatlerimizi geçiririz bazende bi bakar geçeriz…Peki hiç aklınıza geldimi sizinde bir siteniz olsa,ziyaretçileriniz olsa ve üstüne üstlük bu site üzerinden bir gelir elde etseniz hoşunuza gitmez mi?Aklınızdan geçenleri duyar gibiyim..”Kolay mı site kurmak” diyorsunuz değil mi?…Haklısınız kolay değil…Ama ben size kolay site kurulumu hakkındaki biraz bilgi vermek istiyorum..
Site kurmak gerçektende düşündüğünüz gibi kolay değil..Ama az sonra bahsedeceğim sistemle sizin için site kurulumunu kolaylaştıran yöntemi görünce sizde şaşıracaksınız…
Evet konuya geçeyim artık isterseniz.
Bahsettiğim konu bir eğitim seti…reklam yasak…

NEDİR PEKİ BU EĞİTİM SETİ
Kurs içerisinde yer alan eğitimler sayesinde, web sitenizi hemen hazırlayabilirsiniz.WEB sitesi ihtiyacınız varsa, satacağınız ya da insanlara anlatacağınız birşeyleriniz de var demektir. Elinizde yazılarınız hazır, fakat bunları WEB sitesi üzerine nasıl taşıyacağınızı ve arama motorlarında üst sıralarda yer almak için ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. izledikçe bunca zamandır boşa endişe ettiğinizi ve vakit kaybettiğinizi göreceksiniz.Temel bilgisayar kullanımı bilgisiyle, hedeflerinize ulaşabilirsiniz. WordPress zaten bunun için var. En büyük firmalardan, en küçük firmalara ve en önemlisi bireysel kullanıcılara kadar uzanan geniş bir kullanıcı kitlesi kullanıyor. Bunda enbüyük etken yönetici panelinin esnekliği ve kolaylığı. Her işte olduğu gibi önemli ayrıntılar var. İşte bu önemli ayrıntıları yakalayanlar ise bir adım öne çıkıyorlar. videolu kurs ile önemli ayrıntıları kaçırmayın.

NOT:Bende önemli ayrıntıları yakalayanlardanım.Nasıl olduğunu görmek isteseniz bu eğitim seti sayesinde kurmuş olduğum sitemi ziyaret edebilirsiniz isterseniz.
HERŞEY YAKININDA

Moderatör tarafında düzenlendi:
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri