Kehanet Online a yardım (Süper oyun)

Trickster

Kayıtlı Üye
Birkaç gündür kehanet oynuyorum süper gerçekten Joygame bu işi biliyor, sanırım wolfteamide onlar yapmıştı hatta. ben normalde çok zorlanıyorum mmo oyunları anlamakta ama türkçe olduğu için çok rahat bi şekilde oynayabildim bu oyunu. ancak bu yaratığa dönüşme olayını anlayamadım bi türlü yaratığa dönüşemiyorum oyunda bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. çünkü oyun gerçekten çok güzel ve doya doya oynamak istiyorum. varmı benden başka bu oyunu oynayan :)

---> Kehanet Online a yardım (Süper oyun)

Bende yeni yeni başladım toplulukları çok iyi cidden. Oyun içinde yardıma ihtiyaç duyduğumda birileri hemen yardımcı oluyo çok iyi valla. Bide bu hile hurda işine çözüm bulmaları iyi olmuş. Hile dediğin bi süre sonra sıkıyo valla oyunun ömründen yiyiyo.

---> Kehanet Online a yardım (Süper oyun)

“2012'de Kehanet tesirini daha çok gösterecek demiştik ve işte yavaş yavaş içinize Mirod topraklarının havasını çekme vakti geldi.”

Dediler ve dediklerinde durdular! Aramızda Kehanet oynayan var mı bilmiyorum ama oynamalarını şiddetle öneriyorum. Oyun yeni güncellemelerle daha iyi bir hal aldı. Bu güncellemelerden bahsetmek gerekirse; Yeni Bölgeler, Vata Şehri, Yeni Zindan, Yeni Eşyalar&Silahlar, Yeni Seviye ve daha nice yenilikler. Dahasını merak ediyorsanız girip test etmelisiniz saymakla bitmez.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri