|Karşıyakalı'nın Kaleminden|

Mr.NavyBlue

Essalâtü hayrün minen-nev
Kayıtlı Üye
Aslında benim de pek fazla şuana kadar üstüne düşmediğim bir olaydı ama artık benimde olsun dedim sizleri bir aile olarak gördüğüm için.Gün gün yazmak isterim bazen aksaklıklar olursa affola :)
Bugün gün bitmedi ama sadece artık bende günlük yazıcam adına bunu açıp duyurmak istedim.Yaşadıklarımı anlatınca rahatlama gibi bir hobim var.Hele birde karşımdaki insan bu konu hakkımda bana yardım ediyorsa tamamen sıkıntım kalmıyor.
Şu saate kadar anlatmak gerekirse; sabah 6'da kalktım bir işim vardı.Daha sonra yol biraz uzun sürüyor 1 - 1.5 saat gibi..Otobüsle geldiğim için malum otobüste yaşananlar,sorunlar falan izledim sabah sabah millet tartışıyor nasıl yapıyorlar anlamıyorum nerden buluyorlar bu sabah sabah enerjiyi :)
Daha sonradan sabahdan akşama kadar forumdaydım..Bugün günlüğümü açtığım gün çokkkk sevinçliyim.Uzun zamandır sohbet etmediğim forumun değerli üyelerinden canımdan çok sevdiğim Gülücüğü gördüm..Sevinç iyice arttı.Neyse sonra devam ederiz..Bu biraz yarım oldu ama

:106:​

---> |Karşıyakalı'nın Kaleminden|

canimcigim bende cok sevindim [/inan . özlemiştim sizleri :)

günlüğün hayirli olsun :)

Hayırlı Olsun Kardeşim :) Her Zaman Güzel Günler Yazman Dileğiyle..

Teşekkür Ederim Gülücüğüm :)

Biraz habersiz gittin üzdün ama neyse uzatmamak gerekir :)

Hayatın güzel yanlarından faydalanmalısın dostum otobüste tartışmaları dinleyeceğine farklı güzel şeyleri görmeli keşfetmelisin :Ç
günlüğün hayırlı olsun takipteyim.

Merhaba günlük, kusura bakma seni yanlız bırakdım dün ama malum pazar tatil yani...Diceksin ki ne tatili yaptın :) Bende uyuma tatili yaptım dicem ve bana güleceksin ama ben yine anlatmaya başlıyayım...

Cumartesi akşam eve geldiğimde zaten ezan okunuyordu ve hemen oruç açtım.Daha sonra 1 saat sindirme molası derken teravihi kaçırdım :) Ondan sonra saat akşam 11 de uyumuş kalmışım bir kalktım ki saat öğlen 1...Vay be 14 saat uyumuşummm :) Daha sonra bilgisayarın başında oturdum birazda işlerim vardı yapılması gereken onları yaptım...Daha sonra biraz dışarıda takıldık biraz evde derken akşam dayımlar geldi iftar yaptık.Dayı oğlumla bir basketbol maçı yapalım dedik bilgisayarda...Aslında beklediğimden tam tersi oldu...4.Periyota 48-42 önde girdimm :) 4.Periyot yok böyle denilcek kadar harika oynadığım bir periyottu.Maç 70-52 benim üstünlüğümle bitti...Maç bittiğinde de saat 23.30'du.Daha sonra bir maç daha yapalım derken maç yarıda kaldı.Dayımların gitme vaktiydi.Ondan sonra biraz yeni çıkan oyunlara bakıyım derken saat 12.30'u buldu..Sonra yattım malum sabah erken kalkıcaktım..Sonra sahura kalktım, sahuru yaptıktan sonra tekrar yattım.Sabah da saat 7'de kalktım...Devamı kısmet olursa geceye
Sağlıcakla Kalın..Günlük görüşürüz.. :106:

Günlükkk bu adam uslanmaz bak seni gene 2 gün yalnız bırakmışş..Hani hep yazıcaktın diye kızma bana vaktim olursa dedim ben en başta :)

Neyse 2 gün içinde pek fazla zaten birşey olmadı...Ev-Uyku-Okul arası mekik dokudum :D Onun dışında da biraz da olsa foruma girdim...Dün acayip havalara girdim çok önemli bir maçı her ne kadar bilgisayarda'da olsa 2-1 yenerek usta unvanı aldım..Karşımdaki kişi akraba :D Galiba bu saatten sonra Kral benim :147: Onun dışında okuldan kardeşlerimle 4 saat internet cafede counter attık her ne kadar bu konuda iyi olmasam da grup olarak kazandık..2 gün içerisinde her ne konuda olursa olsun yine birşey kaybetmedim...Veee maelesef yine sana sabah yazıyorumm..Bugün gözlerim şuan şiş halde 19 saattir uyumuyorum.Bugün saat 12'den sonra Ksk sahile ordan da eve gidip uyumam lazım yoksa kafamı toparlayamıyorum :D Ksk sahilde gezcen mi diyenlere cevabım olsun buda maelesef keşke öyle olsa sadece yolumun üzeri :150:

Neyse günlükkkk sonra görüşürüz..

Günlük ben sanki günlük değil 2 günlüğüne otomatik ayarlanmışım hep 2 günde bir yazıyorumm... :) Ama moraller 0 :19: Bu moral düzelene kadar bende genelde yok olucammm...Veee

Utanıyorum Şehidim!

Yemekten,

İçmekten..

Senin annen ağlarken....

Gülmekten utanıyorum..

...............Sanma ki

Unutuyor.. .

Unutturuyoruz , Unutanları

Barındırmaktan utanıyoruz , Sen Vatan

İçin Bizim İçin

Şehit Olurken Seni Görmezden Gelenlerden Utanıyorum....!!!!Şehitlerimize ALLAHTAN RAHMET AİLELERİNE SONSUZ SABIRLAR DİLİYORUM........Yüreğim Acıyor.....Son Olsun...........Son Bulsun...........BAŞIMIZ SAĞ OLSUN........
-----------ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ-----------

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri