Karşınızda Valetta ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Karşınızda Valetta ...

Çok güzelsin... Allah sahibine ve sevdiklerine bağışlasın :)

Oyy kuzum benim tahminimde çokda güzelsin yaa ...Allah nazarlardan saklasın ...Rabbim hak edene bagışlasın...:)

vauvvvv masaALLAH subhanALLAHl... cok guzelsin. ALLAH sevdiklerine bagislasin, omrunude yuzun gibi guzel eylesin

Oyy kuzum benim tahminimde çokda güzelsin yaa ...Allah nazarlardan saklasın ...Rabbim hak edene bagışlasın...:)

Tşk ederim cnm ama abartma yaa o kadarda diilimm :D

Ama bende seni görmek istiyorum haberin oldunn :50:
Tşk...
vauvvvv masaALLAH subhanALLAHl... cok guzelsin. ALLAH sevdiklerine bagislasin, omrunude yuzun gibi guzel eylesin

Çok teşekkür ederim düşüncelerinn için çok saol :) :)

[MENTION=156558]Valetta[/MENTION] Abartmıyorum bikerem sen karışma işimeee...xD

Heeee çok beklersin bu resimlerden sonra benim resmimi rezil olmaya niyetim yok bidenem..:)

[MENTION=156558]Valetta[/MENTION] Abartmıyorum bikerem sen karışma işimeee...xD

Heeee çok beklersin bu resimlerden sonra benim resmimi rezil olmaya niyetim yok bidenem..:)

Kızzz delirtme beni gelir bacaklarını kırarım valla ne rezilliğiiii

Zaten resimlerin altına dipnot düşücektim korkup kaçmayın diyee de dedim artık ne olacaksa olsun kararttım gözümü xD

Biraz geç oldu ama kusuruma bakma artık canım ancak eve geldimm yeni fırsat buldum :50:

Kızzz delirtme beni gelir bacaklarını kırarım valla ne rezilliğiiii

Zaten resimlerin altına dipnot düşücektim korkup kaçmayın diyee de dedim artık ne olacaksa olsun kararttım gözümü xD

Biraz geç oldu ama kusuruma bakma artık canım ancak eve geldimm yeni fırsat buldum :50:

Hadiii ordan bacaklarımı kırarmışş..:)

Haha sen o dipnotu düşcek oluyosan artık ben ölim yaşamiyim yaa ...xD

Önemli degğil güzel gözlüm koydun ya sonunda ....:):50:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri