karmasanin hayata yansıması

perim

Bayan Üye
Aşk eski zamanlardan bu yana en çok tartışılan ve yorumlanan konudur.Ama hiç kimse tam anlamıyla bu konuyu anlatamamış ve çözememiştir.Belkide çözülmemesi gereken bi konudur.çünkü onun gizli kalması,bitse bile hala gizemini koruması bu konuyu anlaşılmaktan uzak kılmıştır.aşk her zaman iki kişi arasında geçmez.bazende tek taraflı,erişilmez olur.işte bu konumda aşk en yüce yerini alır.çünkü asla kavuşamıcanı bilmek ve o aşkı yaşatmak bi insanın hayatında yapabileceği en onurlu en yüce davranıştır.peki aşktan yüce ne vardır?geriye tek bi şey kalıyor oda sevgi.insanoğlu çok karmaşık bi varlıktır.bu gün çok üzüldüğü bi olayı yarın hatırlamayabilir.bu da insan doğasında olan bişeydir.ama sevgi öle değildir.insan beyninden geçenleri durdurabilir.ama kalbinden geçenleri görmezden gelse bile duymazdan gelemez.çünkü devamlı kulağında bi şeyler fısıldayan bi yanı olucaktır.belkide sevgi üstüne konuşulmuş binlerce yazı vardır.ama en güzelide insanın kalbinden gelerek yazdıklarıdır.eğer yürekten yazılmazsa zaten o zaman sevgi olmaz.insanoğlu hayati fonksiyonları durunca ölmez,hayatında yaşanacak sevgi,heyecan, mutluluk kalmayınca ölür.ben hiç gülmedim,mutluluk yaşamadım,hiç sevgi nedir tatmadım demeyin.hayatınızın bi yerinde mutlaka onu görmüşsünüzdür yada gördünüz de farkına varamadınız.yaşamınızda en çok arzuladığınız şey yanınızdan geçti gitti de siz farkına varmadınız beklide.!eğer birini yada varolmayan bi sevgili bekliyorsanız beklemekten vazgeçmeyin.aşkın ömrü senin yaşadığın ömür kadardır.ama sevgi öldükten sonrada devam edicek bi karmaşadır.karmaşadır diyorum çünkü sevgiyi açıklayamassınız.başını sonunu bulamasınız.zaten bu yüzden sevgi vardır.tanımı olmayan ve bilinmeyenlerin içinde açan,her zaman için taze bir gül gibi tomurcuk şeklinde durucak masum bir duygudur.Sevdiğiniz insan size bi telefon kadar yakın ama yıldızlar kadar uzaksa pek de yapılcak bişey yoktur.zor olanı başarmak bi erdemdir.sende eğer sevgini o olmadan yaşatabiliyosan sen dünyadaki en erdemli insansın demektir.ve herkezin önünde saygıyla eğildiğinin görebilmelisin…

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri