Kara inci online geliyooorrr

Snatch

Kayıtlı Üye
Gameturk bir oyunu daha Türkçe olarak getiriyor. Voyage century online Türkçe olarak Gameturk ile geliyor. Oyunda dünya haritasını gezebiliyor gemi ile ticaret yapabiliyor ve savaşabiliyorsunuz. İster gemide ister karada tekli veya gruplu halde savaşabiliyorsunuz. Çok zevkli bir oyun herkese tavsiye ederim. :) Oyun 3 mayısta 21 günlük kapalı beta ya giriyor. Sizde elinizi çabuk tututp başlayın. Oyunu oynamayı düşünenler için;

Kara inci resmi web sitesi: http://www.gameturk.com/portal/karainci/

Oyundan bir kaç SS;

akdeniz2.jpg

akdeniz.jpg

gemi2.jpg

gemi.jpg

karakter.jpg

---> Kara inci online geliyooorrr

Çok güzel bir oyuna benziyor. Teşekkürler. Keyimi aldım oyunu bekliyorum.

güzel bir oyun gibi

Açıldığı an Beyefendi'mle beraber başlıcaz :rolleyes:
Teşekkürler paylaşım için.

Son düzenleme:

Uyarı !
Windows 7 kullanıcılarının kurulum yaptıktan sonra oyunu masaüstünde oluşan Kara inci kısayoluna sağ tıklayarak "Yönetici Olarak Çalıştır" seçeneğiyle başlatmaları gerekmektedir. Her seferinde bu işlemi yapmak istemeyen oyuncularımızın uyumluluk ayarları sekmesinden "Bu Programı Yönetici Olarak Çalıştır" kutucuğunu işaretlemeleri yeterlidir. Bu sekmeye Kara İnci kısayoluna sağ tıkladıktan sonra "Özellikler" seçeneğini açarak ulaşabilirsiniz. Bu işlemi yapmadan kısayolu çalıştırdığınız takdirde bilgisayarınızda donmalar meydana gelebilir.

İndirme işlemi yaparken çıkan yazı. Ben indirdim fakat bunu uygulayamadım. Yardımcı olur musunuz?

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri