Kara Basan'a inanırmısınız ve Size hiç oldumu ?

TaM__TaM

Kayıtlı Üye
konu basit KAra basan'a inanırmısınız ? ve size denk geldimi

kara Basan' rüyalarına girer ve üstüne oturur üstüne oturdugunu göremezsin ama hem rüya hem uyanık gibi olursun ama bunu fark eedemezsin üstüne oturdugu zamanda nefes alamazsın konuşamazsın kıpırdayamazsın....!Tek kurtuluş yolu var...BEsmele çekmek...(HIZLI HIZLI) size oldumu hiç ?

sana oldu galıba ...

valla varsa bana uzak olsun ...

cok kısı anlattı varmıs dıyorlar ama yasamadım

walla anlatanlar cok yasadıklarını soluyorlar kollarında cengellı ıgnelerle gezen cok kısı gordum

ßiri yasadiqini anlatmisti oda aynen senin anlattigina benzer birseydi
ama ßende tam ßilmiyorum doqrumu deiLmi :S

ben inanıyorum bir çoq kes kara bastım :D boyle saçma şey olmaz bırakın arkadaslar bu ıslerı bi ara toplanıp cin cagıralım :D

TaM___TaM

evet bende olldu ve inanıyorum

bi gün sizede olurrsa 3 buçuk attıgınız zaman ne kadar güzel dualar edersiniz :D inanmamaya dewam edin..! YA CİN'E inananlar varmı ? ya kuranda var zaten inanmak zorundasın. :D ama ... bizim orda bi harabe ev vardı biz 06 / 06 /2006' tarihinde (SATANİST GÜNÜ) harebe yanmış bir eve girdik gece saat 10 :D telefonların ışıklarıyla bakıoz etrafa ben ordayken koridorda yürüyordum evin koridorunda sanki birisi beni takip ediyor gibi olmuştu..! garip dimeee:D

Bnde inanmıyorum çok saçma bişey ya psikolojik bişi olması lazım çok kaptırıyosunuz kendinizi böyle şelere ondan sonra war die geçiniosunuz :)

bende inanmazdım ama bi ara hem odamı hem de rüyayı aynı anda görünce biraz tuhaf oldum şimdi ne denirse inanıorum :S

benimm bi kusenim var ve kayserililer ..bilirsiniz kayserilerin bi kısmı çok dinci olurlar...!bu cocuq çok dinciydi garip garip sesler duyuyordu ve sadece kendisi duyuyordu ...başkası duyamıyordu....!:S garip cocuq

Ya rüyamda diri diri bi mezara gömülüyordum uyandım rüyamda çığlıklar atarak izliyorum bi yandan bi yandan da odamı görüyorum saat var dibimde onu görüyorum boğazım filan düğümlendi benim sonra rüya bitti saate baktım rüyamla birlikte gördüüm odamn gerçekten odamdı :S aynı anda hem rüya görüyordum hemde uyanık halde odama bakınıyordum ya :S

Ya rüyamda diri diri bi mezara gömülüyordum uyandım rüyamda çığlıklar atarak izliyorum bi yandan bi yandan da odamı görüyorum saat var dibimde onu görüyorum boğazım filan düğümlendi benim sonra rüya bitti saate baktım rüyamla birlikte gördüüm odamn gerçekten odamdı :S aynı anda hem rüya görüyordum hemde uyanık halde odama bakınıyordum ya :S

:189: ilginçç :s

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri