Kadınlar neden mini etek giyer?

Kadınlar neden mini etek giyer?

• Kullanılan toplam oy
    15
---> Kadınlar neden mini etek giyer?

Kişisine göre değişir.
Öyle mutlu oldukları için dedim ben.

mini etek giyenlere sormak lazim.

ama istedikleri, rahat ettikleri yada mutlu olduklari icin olabilir. Kendilerini iyi hissetmek icinde olabilir illa erkeklerin ilgisini cekmek icin diye birey yok. kimisine yakisyorda.
ne icin giyerlerse giysinler neden diye sorulmaz sanirim :)

bir bayan olarak ; Dikkat çekmek için derim xD

Kendini güzel hissetme, ve güzel görünme isteği her kadının doğasında vardır.Kendine neyin yakıştığını düşünüyorsa onu giyer.

Etek de gayet bir kadın giyim eşyası olduğundan giyerler.
Giyilsin diye yapılmıştır,kenarda dursun diye değil ;
Ve etek giyen her kadının da amacının dikkat çekmek olduğunu sanmıyorum.

Canları istediği için. Kişi neyi isterse giyebilir Lady Gaga gitti kasap dükkanını geçirdi üzerine. Bende etek giyerim iskoçta giyer. Canı isteyen giyer.

Zevk meselesi...başka bir bayan neden pantolon giyiyorsa o da o sebeple mini etek giyiyordur...hoşuna gittigi için

ama istisnalar yok degildir elbet, sadece vucudunu göstermek için giyenlerde yok degil...mesela kilolu bir bayanın, kilo verdikten sonra birden açılıp saçılıp gezmesi gibi...

Yakıştığı için erkeğin giyecek hali yok ya bayanlara özel sonuçta :D

Yakıştığı için erkeğin giyecek hali yok ya bayanlara özel sonuçta :D

Merhaba.Sanki bir yanlışlık veya eksiklik mi var yorumunuz da?.veya bana öyle mi geldi. Gözden kaçırdığınız bir şey var gibi. Her insan bir şeylerle, varlığını ve kudretini göstermek ister..Herkes.sahip ollduğu ile övünür.Kimi aklı ile,kimi mahareti ile, eh kimileri de mini si ile övünüyor.Erkekler de ise o kadar çok şey varki övünecekleri. Ama yinede en iyisi susmak diyorlar(şaka şaka).Saygılar

Not-) Cübbe giymekle iyi bir müslüman olamazsınız.İyi bir müslüman olabilmek için aklınızı kullanmalısınız.

Resmi yerlerde genelde dikkat çekmek açısından tercih edilen bir kıyafet kanımca :)

Öyle mutlu oldukları içinde giyebiliyorlar, canları istediği için de, erkeklerin dikkatini çekmek için de giyebiliyorlar. Kişisine göre değişiyor yani. Fakat günümüzde, erkeklerin dikkatini çekmek için mini etekleri kullanan çok insanlar var. Fakat, erkeklerin düşüncesi onlara farklı. Yüzüne güvenmeyen, kendine güvenmeyenlerin çoğu bu şekilde dikkat çekmeye çalışıyor diyebilirim.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri