Kadınlar Calısmalımı? Yoksa ev hanımLıqımı YapmaLi ?

---> Kadınlar Calısmalımı? Yoksa ev hanımLıqımı YapmaLi ?

oyle bir devirde yasiyoruzki..kadin calismaz diyen bile calisir diyor kanimda...

bundan ibaret; kadinin calismsini calismamasini kendisi belirler

CALISMALI.

gelişen toplumların özelliği olmak zorundadır. ayrıca günümüz yaşam şartlarını da önünde bulundurursak çalışmalı elbet.

Aslında her ikisinide yapsa iyi olurdu :D

Yardımcı kadın denilen bi meslek var. iki kişinin çalıştığı evlerde haftada 1-2 defa gelip EV hanımlığı yapmakta.

:) bence kadinlar is hayatinda cok asiri aktif olduklari icin ve ucuz isci olarakta kullanildiklari icin bugun erkekler kahvede kadinlar is yerlerindeler.

birakin erkekler gorevini yapsin... ama calisiyoruz iste

bence çalışmamalı...kadının yeri evidir..işi de çocuklarına bakıp evi düzenlemektir... para getirecekse eğer onu erkek yapar...

çalışmalı günümüz şartları düşünüldüğünde mantıklı olan

her ikisini de yapmalı :H

ohhh her ikisinide yapsinlar ama erkekler isten gelince tv karsiinda ayaklarini uzatip kumandayida kimseye birakmayip keyiflerine baksinlar, kadinlar ise hem disarda hem evin icinde calissin ne ala memleket... ohhh gun erkeklere dogdu desenize..
erkek kesilmeye gelince gurluyorlar ama benim sozum gecer ben erkegim vs. vs. vs. madem kadinda erkekte calisacak ozaman evdeki isleride is bolumu yapmalilar...

Birey olarak ele alınması gerekir önce bayanın..
Çalışması ,kendi ekmeğini kazanması onun da hakkı..

ohhh her ikisinide yapsinlar ama erkekler isten gelince tv karsiinda ayaklarini uzatip kumandayida kimseye birakmayip keyiflerine baksinlar, kadinlar ise hem disarda hem evin icinde calissin ne ala memleket... ohhh gun erkeklere dogdu desenize..
erkek kesilmeye gelince gurluyorlar ama benim sozum gecer ben erkegim vs. vs. vs. madem kadinda erkekte calisacak ozaman evdeki isleride is bolumu yapmalilar...

senin gibi böyle dırdır yaparsa hizmetçi tutarım o zaman :150:

Çalışmalı... ama ev hanımlığıda yapmalı.. ikisinide dengede tutabilicek

Benim görüşüm kendi istedikLerini yapmasıdır.İster çaLışsınLar isterSe ev hanımLıgı YapsınLar.

senin gibi böyle dırdır yaparsa hizmetçi tutarım o zaman :150:

ah seni seni :)

ya artik bulmaca sormuyorsun ozledim inan. unspoken sendin degilmi sonra karistirmayayim :) hafizam kotudur.

bende hep diyorum zaten durumum azicik iyi olsa (olursa evlenince) hizmetci tutacagim diye ama biraz yasli olacak :)

Çalışmamalı diyen zihniyeti neylemeli tabiki çalışmalı.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri