Kadın Kuförü Ve Erkek Kuaförü Arasında FArklar

ahmet318

Kayıtlı Üye
erkek kuaförünün önünde bayanlar beklemez. / bayan kuaförlerinin önünde mutlaka bekleyen bir erkek bulunur.
erkek kuaförlerinde erkekler çalışır. / kadın kuaförlerinde hem erkekler hemde kadınlar çalışır.
erkek kuaföründe bir saç kesimine genellikle 5 - 15 tl. arası bir meblağ ödenir. / bayan kuaförlerinde fiyat konusunda bir üst sınır yoktur.
erkek kuaförlerinde en fazla yanaklara sir yapılır. çıplak erkek görme ihtimaliniz yoktur. / bayan kuaförlerinde tüm vücuda ağda yapılabilir. (bunu hala aklım almıyo)
erkek kuaförlerinde bolca küfür duyulur maç muhabbeti yapılır aaaaa geçilir. / bayan kuaförlerinde dedikodu yapılırnispeten daha kibardır.
erkek kuaförlerinde damat traşı vardır. / bayan kuaförlerinde gelin başı vardır.
erkek kuaförlerinde genelde herif kolunuza değdirir. / bayan kuaförlerinde böyle birşey olmaz. (oluyodur belki bilmiyorum bunu aslında)
erkek kuaförlerinde kasıntı bir teknoloji şekil vardır. / bayan kuaförlerinde herşey yerine oturmuştur yadırganmaz.
erkek kuaförlerinde amcam saçınızı keserken çay-sigara yapar saçınıza başınıza üfler dumanı./ bayan kuaförlerinde böyle bir şey söz konusu dahi olamaz.
erkek kuaförlerinde 'geçen yine seviştim' tadında abiler olur. / bayan kuaförlerinde olmaz.
erkek kuaförleri candır. / bayan kuaförleri canandır.

evet.

biri berberdir. hatta bre berberdir.
bazen tek dükkanda birleşip aradaki farkı kaldırırlar.hem bayanlara hem baylara hizmet verirler
erkekler kuaförden çıkınca;
-saatler olsun* abi.
şeklinde konuyu kapatırlar.
kadınlar ise;
-bıdıbıdıbıdı...
saçları hakkında günlerce konuşurlar.
erkek kuaföründen çıkan erkeğin psikolojisi pek fazla değişmez ancak kadın kuaforunden çıkan bir kadının psikolojisi değişir. dolayısıyla kadın kuaforlerinin mutlu yada mutsuz edici etkisi vardır.erkek kuaförlerinin yoktur.

---> Kadın Kuförü Ve Erkek Kuaförü Arasında FArklar

ben her iki meslegide yaptım bence bayan kuaförü daha güzel erkek berberinde adamın kılıyla tüyüyle ugraşcagına bayanın narin saçlarını yaparsın eger ciddi düşündügün bi bayan varsa bayan müsterilerinden fikir alırsın bayan bayanın halinden anlar misali iş yaptıgın zaman genellikle karşında güzel bi manzarayla çalısırsın ama erkek berberinde karısının dırdırından sıkılmıs somurtkan bi surata bakarak çalısırsın

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri