iz bıRakan Sevdiğim/iz Sözler...

chucLi

Bayan Üye

* Kül kedisi ne yapsın, kendisini ancak ayak numarasından tanıyabilen bir salağı.. / Sunay Akın..

* Biz başka severdik, o sebebten "başka" sevemedik.. / Nazım Hikmet..

* Özlemin tarifi yok, kim ne demişse sebebi çaresizlik.. Yanımdayken bile sana doyamazken, nasıl anlatılır ki sensizlik !.. / Sunay Akın..

* Aşk bir oyun değildir elbet.. Ama iki kişiyle oynanır nasılsa.. Kuralı ise basit; İyi olan her zaman kaybeder aslında.. / Sunay Akın..

* Ne ikna edici bir intihar yöntemidir, şimdi seninle göz göze gelmek.. / Can Dündar..

* Siz bana aptal hayaller peşinde koşmayan bir kalp gösterin, bende size mutlu bir insan göstereyim.. / Çehov..

* "Düşenin dostu olmaz" derler kimileri.. Sanki ayakta olanın çokmuş gibi.. / Cemal Süreya..

* "gitti"..ve ben hala ana avrat seviyorum ardından...
Can Yücel

* İlk görüşte Aşka İnanırım. Çünkü Bilenler Bilir, İkinci Görüş Hiç Olmayabilir....
Can Yücel

* ‎'Seni tanıyamıyorum artık' derken ne kadar da haklıydın. Çünkü, Bende seni sevdikten sonra kendime hiç rastlamadım.
Shakespeare

* Sesini özlemedim.. Yüzünü de.. Ellerini de.. Yanımdaki varlığını hele hiç !
Daha yazamıyorum.. Uzayan burnum, kalemime çarpıyor.. Bırakıyorum..
Küçük İskender

* Boğazıma takıldı sevdan üç kere sırtıma vur helâl de; Alışık değilim harama, ondan olacak heralde. (Cemal Süreya)

* Kapına geldim ve ben olmaktan vazgeçtim. Sen "kim o" de yeter ki; kim olmamı istiyorsan o olmaya geldim..
Victor Hugo

* Artık yaşanmak için değil ayrılmak için yaşanır oldu aşk.
Ve terketmeler yetmezmiş gibi birde emir verilir. 'Kendine iyi bak'.
Can Dündar

* 'Hayatta kimseye güvenmeyeceksin' demek saçmalıktır inan.. Ama kime 'iki defa güveneceğini' hesaplamalı insan.. / V. Hugo..

* İçin yanarken üşümek, yüreğin kan ağlarken gülmek.. Özleyipte, sevdiğini görememek.. Aşk bu olsa gerek.. / Can Yücel..

* Gerçekten boynunu bükmezdi papatyalar.. İhanetinden onlarda payını almasaydı eğer.. / Can Yücel..

* Bizimkisi bir aşk hikayesi değildi.. Aşk'tı bizimkisi, gerisi hikayeydi.. / Can Yücel..

Kelimeler...; Tane taneydi..., değdikleri yerler...; pare pare...
-Elif Şafak-

Aşk, sabahlara kadar uyumamak değildi aslında. Her sabah uyandığında, yaşamaktan önce onun gelmesiydi aklına..
-Can Yücel-

Anlarsınız ki bir çaresiz aşktır bu, ne onunla olur, ne onsuz...
Hem kollarında ölmek, kucağına gömülmek arzusu, hem "Ne olacak sonunda" kuşkusu...
Böyle sevemezsiniz, terk de edemezsiniz. Sürünür gidersiniz... Can Dündar

Sevgi’den ad yapılıyor.. Mutlu’dan ad yapılıyor..
Aşk adında ne bir kadın gördüm ne de bir erkek.. Bu korku neden? Özdemir Asaf

* Bilirsin günahları yazan melek soldadır.. Hatta bundandır kalbin solda olması.. Çünkü belki de aşk, yaşanılan en büyük günahtır.. / Aziz Nesin..

Sustum sandılar. Susmuş gibiydim oysa.. Gülmüş gibiydim ağlarken. Beni hep mutlu gösteren maskem! Düşme e'mi yüzümden..
-Sunay Akın-

Sevilmiş olma isteği kendini beğenmişliklerin en büyüğüdür. Nietzsche

Kim bilir; masalınızın kahramanı, başka bir hikayenin figüranı olmaya gitmiştir belki de. Değer mi gitmesine, gitmezdi değmese...
-Nazım Hikmet Ran-

Madem ki; siz böylesine tutkunken, o hep başkalarını seçmiştir, Madem ki; kıymetinizi bilmemiştir, o halde "Günah sizden gitmiştir"..
-Can Dündar-

Ne kadar farklı olursa olsun;sana ait olmayana tenezzül etme ,ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan vazgeçme...
(che.)

Senden ayrılınca anladım, Dünyanın bu kadar kalabalık olduğunu… Can Yücel

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri