İtiraf ediyorum..

Judqe

Kayıtlı Üye
itiraf ediyorum utanc verici bir şey ama süs köpeği tarafından 15 dk boyunca kovalandım :D:D hahaha:119:

---> İtiraf ediyorum..

hadi ama bişi diyen yokmu :D
(flood degildir flood olması ıcın aynı zaman dilimi ıcınde yazılması gerektir. )

---> İtiraf ediyorum..

tm ilk msj benden:D
Korktuğun için mi kaçtın:DBaşıma gelmedi istememde:D

---> İtiraf ediyorum..

Yine iyi sen kaçıyosun

Ben süs köpeği, pitbull hiç fark etmez hepsinden acayip korkarım ama kaçamam xD Anca birinin arkasına saklanırım xD

Yazın ilkokul 5 e giden kuzenimin arkasına bile saklanmıştım düşün yani :11:

---> İtiraf ediyorum..

Neden utanç verici olsun

Erkekliğin %90'ı kaçmaktır iyi etmişsin

---> İtiraf ediyorum..

Süs Köpeği'nin Kendinden Büyük Sesi Vardır xD Ama o Havlamasının İçi Boş xD Çünkü Üstüne Doğru Hızla Yürüdüğün Zaman Geri Geri Gidiyorlar xD Tarafımca Denenmiştir... :pp

---> İtiraf ediyorum..

haklısnız ama ne bilim ya o koca dişleri gorunce tırstım acayip iykk :D :D :D :D:D:D utanc verıcı azıcık mıllet bakınca oyun oynuyor gibi yaptım 15 sürdü :$ :D:D:D

---> İtiraf ediyorum..

benide dalmaçyalı kovalamıştı cok kötü ya hem rezil oluyosun hem ıssırılma korkusu Allah kimsenın başına vermesin ama süs köpeği biraz komik kaçmış xD

---> İtiraf ediyorum..

Kardeş Nick Tanıdık Geldi
Daha Öncede Aynı Yada Benzer Nickle Bu Siteye Üyemiydin

---> İtiraf ediyorum..

olur böle şeyler herkesin başına gelebilir zamanla unutulur gider xD

gelir gelmesinede bak olayın daha komık yanı su ki mıllet bakıyo dıye oyun oynuyo gıbı sallandım kostum :D

Kardeş Nick Tanıdık Geldi
Daha Öncede Aynı Yada Benzer Nickle Bu Siteye Üyemiydin

ve arkadasım bu nıckı uzun uzun cok uzun zamandır kullanıyorum. üye degildim fakat bircok online oyunda forumlarda bu nıckı kullandım :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri