İşte Şeytanın Resmi

İnci

1907
Prenses
arkadaşlar şaka değil gerçek. Bu resim bir alim tarafından çizdirilmiş. Alim nerden biliyormuş derseniz rüyasına girmiş. Bilirsiniz şeytan iyilik yapanları ve birilerinin iyilik yapmasına vesile olanları sevmez. Bu zaat ta o şeytan tarafından sevilmeyen kişilerden. ilk görünce bende inanmamıştım ama Şeytanın Hileleri adlı bir kitabı okudum ve o kitapta şeytanın Peygamber Efendimizle Allah'ın emri üzerine konuşmasını anlatıyor. Bu olay olurken Efendimizin yanında Sahabelerde var. olayı zaten Onlar rivayet ediyor. Bu kitapta şeytanın Efendimizin yanına geldiğindeki şekli tasvir edilmiş. Karşılaştırdım bu resmin aynısı. Bu kitabı okuyunca benimde kuşkum kalmadı. (isteyen olursa kitaptaki şeytanı tasvir eden paragrafı ekleyebilirim. Neyse işte resim. Ha unutmadan şeytanın birkaç tane sûreti var.Bu resim onun en basit sûreti.işte resim

---> İşte Şeytanın Resmi

nye kadın gbi tırnakları var
kadnlara hakaret edilioxD
ya bnm ruyamda gördgm daha beterdi böle kapkara koca kafalı cılız bacaklı bişiydi:S
öyle korkunçtu ki aklıma geldkçe hala korkarım
bzm mutfakta bna bakıoduxD
acaba ne günah işlemişim

töbe est..

---> İşte Şeytanın Resmi

Şeytan her türlü kılığa girer.O nedenle belirli bir tipi yoktur.En azından onu insanlar bilemez.Bu resimi de bir ressam çizmiştir.

---> İşte Şeytanın Resmi

fake bu resimdeki yazıyı okur ve birazda din bilgisi olanlar anlar

---> İşte Şeytanın Resmi

Tipe ßak .

nye kadın gbi tırnakları var
kadnlara hakaret edilioxD
ya bnm ruyamda gördgm daha beterdi böle kapkara koca kafalı cılız bacaklı bişiydi:S
öyle korkunçtu ki aklıma geldkçe hala korkarım
bzm mutfakta bna bakıoduxD
acaba ne günah işlemişim

töbe est..

Benimde rüyama girdi insan kiliginda bugün , bende dualar okuyarak kovaliyordum , o kaçiyordu :D :D

Son düzenleme:
---> İşte Şeytanın Resmi

bu şeytan çok bakımLıymış yaa xD

tırnakLar faLan yakıo yani ondaki tırnak bende yok ojeLi faLan :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri