İşte O Ses Türkiye'nin şampiyonu!

mortal00

Kayıtlı Üye
emre-sertkaya-kimdir-emre-sertkaya-o-ses-t%C3%BCrkiye-emre-sertkaya-haydi-gel-i%C3%A7elim-o-ses-t%C3%BCrkiye.jpg

O Ses Türkiye'nin 2 Şubat Salı akşamı yayınlanan final bölümünde rakiplerini geride bırakan Emre Sertkaya, O Ses Türkiye'nin şampiyonu oldu. Uzun O Ses Türkiye maratonunda başarılı performanslarıyla büyük beğeni toplayan Emre Sertkaya, SMS ve TV8 Yan Ekran uygulamasından gelen oylar sonucunda şampiyon oldu. Emre Sertkaya, Gökhan ve Hakan'ın takımında yer alıyordu. Yarışmanın ikincisi ise Hadise'nin takımından Aziz Kiraz oldu.

Kaynak: Acunn.com

---> İşte O Ses Türkiye'nin şampiyonu!

hadise ve murat boz'un sesten anlamadığının canlı kanıtı :) Dönmediğiniz adam şampiyon oldu. Bizimkiler benim telefondan baya sms atmış sağolsunlar ben uyurken. Haketti ve kazandı.

Favorim şampiyon oldu :D hak ettiğini düşünüyorum

Müzik adına en kaliteli isimlerin gökhan hakan olduğunu da göstermiştir. Bu çocuk hadisenin elinde olsa final gecesini zor gorurdu . Umarım emre kalıcı olur sesini uzun yıllar dinleyebiliriz.

Finalde seslendirdiği 1.Performans şarkısı olan "'Minnet Eylemem" adlı şarkısını defalarca dinlediğim ve her dinlediğimde bir kez daha dinlemeyi istediğim bu şarkıyı hafızalarımıza kazıyan EMRE SERTKAYA'yı canı gönülden tebrik ediyorum.İlk defa bu yarışma Ülkemize gerçek anlamda bir ses kazandırdı bence.Umarım yolun açık olur Emre...

Ben de bu elemanın birinci olmasını istiyordum hayırlı uğurlu olsun.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri