İşte Forum Sitelerinin KoLpaLığı | endLesS Farkıyla (:

---> İşte Forum Sitelerinin KoLpaLığı | endLesS Farkıyla :)

Bana Harf Oyunu Yapma.

Yazdım mı Kısa paragraflarla Sınırlı Kalmam Bilirsin Bilmem Kaçıncı İtiraf Konusundaki Uzun Yazdığımı Hatırla Derim.

Anıl Aytim Yazmıs İnanmadım,Bende Merak Ettiğim Soruyu Sordum Bu Çocuk Zamanında Bunların İçinden Gelen O Çok Övdüğü Abileri Aytimden OLan AdamLarın Arasından Gelmemiş mi Diye ? Neticede İnsan Yediği Çanağı Ne Olursa Olsun Pislemez,Niye Baska Forum Değilde O çok Methettiği Yerin Sitesini Böye Durumlara Sokmak İster Diye ?

Yoksa Forumlardaki Bir Çok Kolpalığı Kestiremeyecek Kadar da Bakar Kör Değilim.

Neyse Seni Bilen Biliyor ,Aran Birşeylerle Kötü Oldu mu,O Kötü Olan Şeyler Tükakadır.Ve Ne Tesadüftürki Seni Yine BileN bİLiyor,ve Sen Yine Çok Şey Biliyorsun.

Selametle.

Ne yedinde çıkaramıyorsun bilmem ama konu ile alakası yok gibi görünüyor buda saçmalamanın bır anlamı olmadıgını gosterır .
Kaldı ki çanagı pıslerım pıslemez bu kımseyı ılgılendırmez ornek gostermısımdır o kadar ha eger bu cevabımıda kısa olarak goruyorsan uzun cevapta yazarım ama bosunaa konusmus oluruz =) seLametLe seLametle

eed doğru sölüyorsun baktım nickin üzerine gelince altta çıkıyo kaçıncı üye olduğu her sitede çıkar xD

ayynen öyle xD foruma uye olurken genellıkle kac uyesı oldugunu kac onlıne olduguna falan bakarlar xD gercı onlıne konusundada bot olayı varda neyse onu yazmayalım xD bunu gorun yeter xD

Konuyu okuyupta anladıgını sanmıyorum .

Genel Forum sıtelerı hakkında boyle bır konu actım .

Ee tabı vb bılgınız olmadıgı ıcınde bu tarz eklentılerın olupta boyle seyler yasanacagını bıldıgınızı sanmıyorum :)

Ne haliniz varsa görün .

ok sen kralsıın herşşeyi sen biliyorum senıı bilen bilir sen babasıın kekonn..

kuyruklarında damlamıışş hemen yakıışşıırrr kekona

Ne yedinde çıkaramıyorsun bilmem ama konu ile alakası yok gibi görünüyor buda saçmalamanın bır anlamı olmadıgını gosterır .
Kaldı ki çanagı pıslerım pıslemez bu kımseyı ılgılendırmez ornek gostermısımdır o kadar ha eger bu cevabımıda kısa olarak goruyorsan uzun cevapta yazarım ama bosunaa konusmus oluruz =) seLametLe seLametle

Uslubunu Sakın Ola Birine Karsı Bozma,Kime Bozacaksan Boz Ama Bana Bozma.Ben Seni Adam Niyetine Koyup Orda Açıklama Yapıyorum Eğer Benim Birşeyler Yiyip Çıkaramadığımı Düşünüyorsan Bir Maden Suyu Al.
Kaldki Yapılan İbadet Söylenmez Ama Orucum Daha Birşeyler Yiyemedim,Ama Sana Benim Keane Yedirme Lütfunu Sunacağım Gibisinden Uslupsuz Bir Yorum Yapardımda Ama Neyse Okumadın Say..
Konuya Özgü Bir Yorum Yapmak İstesem Alıntı Yapmam ki Zaten Bir Önceki Yorumumda Bir Çok Forumda Böyle Kolpalıkların Olduğunu Bildiğimi Söyledim.Böylece Konu Hakkındada Fikrimi Belirttim.Merak Ettiğimi Sordum,Cevabımıda En Güzel Şekilde Aldım.
Ben Sürç-ü Lisan Ettim,Sen Hiç Yediğin Çanağa Pislermisin Seni Bilen Biliyor..Bir Tek Biz Bilemedik.

Son Yorumumdur Uslubunu Bozmadan Cevap Verirsen Başım Gözüm Üstüne,Uslup Bozulursa Bende Seni Bozarım.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri