İSRAİL'iN KİMSENİN GÖRMESİNİ İSTEMEDİĞİ GÖRÜNTÜLER

Anlayamadım Burda Ne Demek Istedın :91:
Anlatayım Tayyip Erdoğanında Dediği Gibi Biz Orta Doğu Projesine Eşbaşkanlık Yapıyoruz.

Filistinde OrtaDoğu Projesi İçinde Sınırları Değiştirilmek İstenen Bir Ülke.

Şuanda Irakta Olduğu Gibi..

E Bizim Devletimiz Bu İşe Destek Verdikten Sonra Gerisini Anla Artık Benim Orda Vurgulamak İstediğim Başka BirŞeydi..:)

Anlatayım Tayyip Erdoğanında Dediği Gibi Biz Orta Doğu Projesine Eşbaşkanlık Yapıyoruz.

Filistinde OrtaDoğu Projesi İçinde Sınırları Değiştirilmek İstenen Bir Ülke.

Şuanda Irakta Olduğu Gibi..

E Bizim Devletimiz Bu İşe Destek Verdikten Sonra Gerisini Anla Artık Benim Orda Vurgulamak İstediğim Başka BirŞeydi..:)

Bence Bu Konuyu Siyasi Tartısmalara Tasıyın :D
Neyse ...
İsrailin Savaş Nedeni Ortada O Topraklar Yahudilerin En Çok İstediği Toprak.!
Zamanında İsrail Sattı Filistin Aldı Ama Israılın Teknıgı Yanlıs Tabıkı..
Bizim Devletimize Gelince..
Başbakanımız Kendı Patı Bınasına Yapılan Bombalı Saldırıda Hayatını Kaybeden Polisimizin Cenaze Torenıne Bıle Katılmıyo ONLARA Nıye Yardım Etsınkı LaF.!
Onlar Gitsin Ermenistanda Gezsin.!
Özür Dilemek İçin Site Açsın ...!
Sıra Onada Gelecek.!
Demedi Demeyin.!
NeTKoLiq

Tartısılacak Bir Konu Değil Sadece İnsanlık Katlediliyor İsrail Ve İŞBİRLİKÇİLERİ ! Tarafından..

Polisimizin Cenaze Torenıne Bıle Katılmıyo ONLARA Nıye Yardım Etsınkı LaF.!

Valla O Dediğin Lafı Kendileri Söylediler Bilemicem Lafta mıKalıyor Yoksa Uygulamaya mı Geçiyor..

Kızılay Bıle Yardıma Gitti Erdoğan Gitsin Amca Oğlunu İlçe Başkanı Yapsın.!
Zamanında Afganistana Gittik halada Var Mehmetçiğimiz Orda Bence Nato Orayada El aTMaLı.!
Yoksa Çok Kardeşimiz Ölecek Yazık Ya Onlarda İnsan.!
Onlarda Yaşamayı Hak Ediyor Onlar Dünyaya Babalarının Kucağında Olmelerı Icın Mı Dunyaya Geldı ?

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri