İsci tatiLim berbatti xD

Gizemmm

Bayan Üye
İsciler günü tatiLim güzeL gecmedi diyebiLirim..ArkadasimLa carsiya gezmeye ciktik ancak canimiz sikiLdi ve gezerken akLimiza geLdi..Sinemaya girdik :D Bu sirada arkadasimin sevgiLisi rast geLdi..Biraz onunLa konustuk yoLda..Senin erkek arkadasin nerede barut mu aLmaya gitti diye takiLdi..Benim erkek arkadasim zibidiLer gibi bos bos doLasmaz isi gücü vardir muhakkak dedim. Hee iyi tmm da ne o bu siraLar seni unutmus diolar dedi.Onu diyenLere bi kapak yapardim yaa nese bosver sende bizimLe ugrasmaktan vazgec ddm.Tmm tmm ben zaten sana saka yapiorm dedi.Bana bu konuyLa aLakaLi saka yapma hosLanmiorum dedim.Özür diLedi,ama bu defa da sütten cikma ak kask sevgiLin dedi..İLLe bu konuyLa aLakaLı konuscaksan biz gideLim sende bos bos doLasmaya devam et dedim..O da bizimLe yürümeye,gezmeye basladi. Bahadir'in arkadasi bizi görmüs ücümüzü.Tabii dogaL oLarak söyLemis ama bi firca yedim sormayiiiiinn :D Cok zor inandirdim..Az daha arkadasimin sevgiLisi dayak yicekti :D Aksam oldu..SevgiLime hediye aLdım yarın vermek üzere ve eve geLdim..Yemeğimi yedim ve pc oynadim isteeee..Böyle gecti...:D

---> İsci tatiLim berbatti xD

..1 mayıs işçilerin, emekçilerin, sömürülenlrin bayramıdır..
emekçilerin, işçilerin dayanışma içinde güçlerini duyurmak, dayanışmalarını göstermek en doğal hakları..
tartışmasız tatil olmalı..

oldu..yasalastirildi bile ama abartmak yanlış oldugu gibi biz zaten keyfimiz icin tatil yapıyoruz isci olmadigimiz icin xD

abartısız bu zaten..
işçi, çoğunuzun aklına geldiği gibi sadece inşaatta çalışan amelelik ypan kişi değildir..
sömürülen, sömürüye maruz kalan, bugünü ve geleceği için emek veren, çalışan herkes işçidir arkadaşım..
esnafı da, öğrencisi de, amelesi de, öğretmni de, sen de, ben de..
ama yok bir yerlerde patronluk filan yapıyorsan; yatların, katların varsa; orasını bilemem..
..

evet bencede gayet gereksiz gerçekten emeğinin hakkı olan işçilerin bayramı tatili olsa tamamda tüm işçiler çalışıyodu dün tatil kimeydi ve orda işçi diyebileceğim kimse yoktu üç beş kendini bilmez saldırgan insan diyemeyeceğim malesef :) otürden canlılardan başka kimse yoktu

dayanışma kardeşlik örneği falan görmedim ***** ***** oranın buranın camını kıranlara tatil değil dayak lazım dayak canları cehenneme böylelerinin işçi kisvesi altında cam çerceve indirenlerin

dayanışma kardeşlik örneği falan görmedim ***** ***** oranın buranın camını kıranlara tatil değil dayak lazım dayak canları cehenneme böylelerinin işçi kisvesi altında cam çerceve indirenlerin

Burda işçilerin suçu yok bütün herşey HKP yüzünden oldu herşey açık ve seçikti. 1 Mayıs işçi bayramını kendi çıkarları doğrultusunda kutlamaya çalıştılar

Yaşasın işçiler emekçiler köylüler ve HALK !!!

Burda işçilerin suçu yok bütün herşey HKP yüzünden oldu herşey açık ve seçikti. 1 Mayıs işçi bayramını kendi çıkarları doğrultusunda kutlamaya çalıştılar

Yaşasın işçiler emekçiler köylüler ve HALK !!!

yooo orda bulunanlar başka bişey miydi katılanların hepsinin canı cehenneme kapı pencere indirenden kimseye hayır gelmez ...
yaşasın işçiler emekçiler köylüler halk değil

bu ülkenin bölünmez bütünlüğü var sadece yaşasın halk kabulümdür ... tek tek sayıp ayrım yapamam bu ülkede boş insanın bile emeği var

yooo orda bulunanlar başka bişey miydi katılanların hepsinin canı cehenneme kapı pencere indirenden kimseye hayır gelmez ...
yaşasın işçiler emekçiler köylüler halk değil

bu ülkenin bölünmez bütünlüğü var sadece yaşasın halk kabulümdür ... tek tek sayıp ayrım yapamam bu ülkede boş insanın bile emeği var

Sadece kendi çıkarları için olanlar vardı
İşçi bayramı Disk tarafından nasıl kutlandı hepimiz gördük
Bölücülük yapmak isteyenler ise HKP ;)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri