İntihar ettiren resim

nones

Bayan Üye
RESİMLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Evet arkadaşlar bu resim yüzünden intihar edenler vardır.

BU RESİM YÜZÜNDEN KİMLER İNTİHAR EDER

1) Şizofrenler
2) Çok Hassas Olanlar
3) Depresyona zamanı geçirmiş kişiler.

İNTİHAR ETMELERİNİN NEDENLERİ

1) Resme uzun süre bakarak birşeyler beklemeleri ve bozuk piskolojide oldukları için resmi farklı boyutlarda farklı biçimlerde görmeleri. (Tamamen Rahatsızlıklarından Dolayı)

2) Resme bakmayı bitirdikten sonra , yerde devamlı resimdeki kızı hayal etmeleri ve yanlarından önlerinden geçen herkesin yüzünü bu kızın yüzü gibi görmeleri.

3) İNTİHAR: Yine hastalıklarından dolayı kızla konuştuklarını sanmaları (biz o kişiyi görürken bize kendi kendine konuşuyormuş gibi geliyor) kızdan büyük ihtimal ölüm emri gibi halisinasyonlar gördükleri tahmin edilmektedir.

ayrıca yunan mitolojisine göre uzun süre gözlerine bakanı lanetliyomuş.o yüzden taş kesiliyolarmış.bu yüzden bi müzede bunun kafası ters duruyomuş(tersten bakınca etkilemiyomuş)
1e315ef7f85od4fr.jpg

---> İntihar ettiren resim

kız çok güzel niye gerçek değil diye intihar ediyolardır

ben de bütün yazıyı okudum resme hiç bakmadım ne olur ne olmaz şu sıralar depresyonda hissediyorum kendimi :D :D :D bellimi olur

Teşekkürler

Bebek gibi..Çok güzel bir kız :)

Ama özellikle bu resmin,insan psikolojisi ile bağlantısını,intiharı,görür gibi konuşmayı vs mantığıma pek uyduramadım :)

Teşekkürler paylaşım için :)

Son düzenleme:

ilginç.. şizofrenler hep ilgimi çekmiştir ve hakkında okumuştum bi kaç bişey.. olabilir diyebiliyorum evet. hatta yalnız bu resim değil kafayı taktıkları herhangi bi resim için de geçerli olabilitesi var bunun..
sağolasın..

Son düzenleme:
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri