İnternetten tanıştığımız ama hiç görüşmediğimiz birine aşık olabilir miyiz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CaSTeR

Kayıtlı Üye
İnternetten tanıştığımız ama hiç görüşmediğimiz birine aşık olabilir miyiz?:160:

Bana göre olur nedeni basit değil tabikide ama internet sadece bir iletişim neden evlilikler tv'lerden oluyorda neden net olmasın ?? yada şöyle düşünün bence sadece hoşlanti olabilir ten uyumunu anliyamassin fakat hoslanma bulusunca etkilenme asık olma olabilir diye düşünüyorum .. sizin fikirleriniz nedir bi konu acayim dedim :D

---> İnternetten tanıştığımız ama hiç görüşmediğimiz birine aşık olabilir miyiz?

oLunur tabi

Aşk her Yerde Aşktır. :eek:

---> İnternetten tanıştığımız ama hiç görüşmediğimiz birine aşık olabilir miyiz?

iLeride buluşma olacaksa tabi olabilir

ömürlerinin sonuna kadar pc basında aşk yaşanmazya ama internetten tanısılabilir aşıkda olunur tabiki

Arkadaşlar internet ortamı ayrı birşey..Evet belki siz karşınızdakine aşık olabilirsiniz, ama karşınızdaki insanın size gerçek karakterini yansıtmayabilir.Siz onu severken oda sizi sevdiğini belirtirken orda kendi alemınde olabilir.Hiç bir zaman tam bir güven ortamı oluşmaz ama yüz yüze görüşürsünüz anlaşırsınız o ayrı bir şey.Ben olasılıklardan bahsediyorum.Her şeye rağmen aşk göz göze bakabilmek hissetmek dokunmaktır.Şöyle düşünün, sanal alemde karşınızdakinin sevgisi bilgisayarınızın fişini çekene kadardır ;) Değişik düşünenlerde olabilir.Ama bence sanaldan aşk aramak güvenilir değil.

Son düzenleme:

Belki olabilir ama bence olasiligi çok az ...

bencede olabilir ben çok aşık oldum hep aşkımı sevgimi dile getirdim bütün kalbimle ama internette kandıran bir sürü insan var bencede aşk sevdiğinin yanında olmaktır onu hissetmektir onun kokusu içinde duymaktır gözgöze bakışmaktır masum bakışlardır bana göre aşk çok büyüleyici bişi aşık olmak çok özel bişi allahın yarattığı duygulardan birisidir aşk

Çok NormeL GayeT doğaL a$k heryerde a$kTır eyerki kaLßinde ya$ıyorsan.

yaaa...olunur mu hiç....asla duyguları gerçek olmaz...bir anlık ve bir hevestir...net üzerinde aşk oluşlara pek gerçek bulmuyorum...yaşantımızda bile yüz yüze baktıgımız kişileri bile tanıyamazken....net üzerinde tanıdıgımz kişiye aşık olacaz...ben dogru ve gerçek bulmuyorum....selametle...

oLunr. .(=
eskiden oLmstm aama beN grdm

Olunur.Ama ne kadar sürer Allah bilir. :)

Güven olursa olur (;

Bence oLmaz..Sonuçta kim oLduqunu,ne oLduqunu sadece net ort******* biLiyorsun...

aşk o kadar basit değil
aşkın kimyasında somut olgular vardır
aşık olursun ama pcye :)

Olabilir , saçma bulmuyorum şahsen. İnsanlar doğru düzgün tanımadıkları hatta televiyonda gördükleri hayali insanlara bile aşık olabiliyorken, internette düşünce tarzı yada konuşmalarından dolayı bir insana aşık olmak hiçte mantıksız değil. En azından diğerlerinden daha akılcı bir yöntem ..

aşık olursun olmayada

Son düzenleme:

Aşk olmaz ama sevilebilir oda ciddi bi ilişki olursa ancak ama ufak bir ihtimal. Bu devirde aşkın kaldığına inanmıyorum.

yok öyle birşey

biraz zor sanırım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri