insanın abisi veya ablası ve kardeşi olması güzel bir duygumu

insanın abisi kardeşi ve ablası olması nasıl bir duygu

• çok güzel bir duygu güzel güzel hisler çıkıyor ortaya

Oy: 11 22.4%
  • bence iğrenç bir şey ben en iyisi tek olmak

Oy: 11 22.4%
  • iyi bir şey bir insanın abisinin ve ablasının ve kardeşinin olması

Oy: 6 12.2%
  • kardeşler abiler ve ablalar birbirlerine bir şey olunca hemen devreye giriyorlar ve koruyorlar

Oy: 8 16.3%
  • bence çok kötü bir şey tek olmak ve yalnız olmak

Oy: 3 6.1%
  • iyiki kardeşim var iyiki abim var iyiki ablam var yaşasın bence harika süper bir şey

Oy: 10 20.4%

• Kullanılan toplam oy
    49

fatih atakur

Kayıtlı Üye
insanın abisi kardeşi ve ablası olması güzel bi duygumu abiler ablalar kardeşler koruyorlarmı kardeşlerini abilerini ablarını benim abim ve ablam ve kız kardeşim ve erkek kardeşim yok yalnızlık çok kötü bir şey insanın abisinin ve ablasının ve kardeşinin olmaması dünyadaki en kötü şeylerden biridir bende kardeşimin olmasını istiyorum ama kardeşim olmuyor kaç kere allaha dua ettim ama ne yazıkki allah bana kardeş bile vermedi bide bazen ağlayarak allaha dua ettim kardeşimin olmasını için kardeş vermedi bana bide annem 43 yaşında babam ise 45 yaşında annem bir sürü tüp bebek merkezine ve bir sürü doktora gitti ama olmadı benim bi kardeşim çünkü annemin bazı hormonları bebek doğurmaya yeterli diyilmiş annemin gittiği bütün doktorlar bunu söyledi artık ben umudumu kestim düş kırıklığına uğradım keşke allah bana bi kardeş verse niye vermiyorsa allah bana bi kardeş üzüldüğümü ve kardeşi olanları kıskandığımı görüyor ve bana bi bi kardeş vermiyor ne yapacağımı şaşırdım namaz kılarken allaha şöyle bi dua ettim allahım bana bi kardeş ver allahım amin allahım dedim ama vermiyor niçin vermediğini hiç bilmiyorum ve ne kadar ağladım ben kardeşimin olması için ama vermiyor arkadaşlar insanın abisi ablası ve kardeşi olunca çok zevkli oluyormu nasıl hisler ortaya çıkıyor kardeşler abiler ve ablalar birbirlerini koruyorlarmı nasıl koruyorlar insanın en iyi dostu ve arkadaşı abisi kardeşi ve ablasımı insan üzülünce hemen kardeşi ve abisi ve ablası hemen devreyemi giriyor kardeşi ve abisi ve ablası olan arkadaşlar benimle bu soruların cevaplarını paylaşsınlar

kardeşler abiler ve ablalar birbirlerine bir şey olunca hemen devreye giriyorlar ve koruyorlar

mesela bana bışı olsa :) ablam rahat durmaz yapanın aynısın bın katını yapaR ;)

iğrenç abim war we hiç mutlu deilim herşeye karışıoo:)ama bana bişey yapan olursa hemen müdahale edio tabi ordada abimi çok seviorumm:D

Bncede Hiç güzeL diL bazen istiosun dertLEşiceek seni koruyucak seviceğin abi,kaRdeş,abLa ama HeRşeye KarışıoLaR o zamna iğRenç bazen babamda 20 ytL istiorum kızm 10 ytL verim kardeşinde abLande abinde isteR aLLaha şüüküR bi tan e karşeim vaR

kardeşiniz olması kötüü herşeyinize karışıyo bilgisayara girmenize işte ne bilim bazende iyi bişey oluyo anneme sölemediğim şeleri sölettiriom:D abim var ve bana karışmıyo bende ona :D ama koruyacak birinizin olması gsl bişey:D

ufak kardeş olması aslnda benmki 4 yaşnda fzla büyük deil ama eylence işte canınn sklınca oyun oynuyosun güzel oluor :D

ablam var saolsn karşmaz bana bnde ona yeri geldimi müdahele ederiM.. gül gibi geçinp gidiorz işte :D

neticede bi kardeş yani abla ufak kardeş abi falan olması güzel tabi en azndn zor günnde bir dayanağın oluyor ;) kendi canın senin o yav :D

oda güzel ;)
al işte seden bi tane daha xD bndn güzel ne war :D
,
Allah uzun ömr wersn inşşalah ;)

benim ne ablam nede abim var :( abla neysede abim olsun isterdim :)

kardeşlerim var onların yeri apayrı.. ufacık bişey gelse başlarına.. onları biri üzsün dayanamam.. herne olursa olsun yanlarındayım.. onlara biri bişey yapmaya kalksın karşılarında beni bulur...!!! oyy çok seviyorum onları..

bugün erkek kardeşimin doğum günü mesela 22 şubat :eek: tek gerçek aşkım o benimm.. rabbime şükürler olsun.. onları benden ayırmasın.. kardeşlik bağı gibi yok ;)

iyiki kardeşim var iyiki abim var iyiki ablam var yaşasın bence harika süper bir şey

zate bir tanecik abimM war :D

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri