İmKansz'm

Je0qen*

Bayan Üye
bası sonu eksik bir kelimeyim.. Korkuyorum ! ya bozduysam anlamını cümlenin..ömrümün öznesiyken yitirmektn krkuorm..! isminin gctiği cümle mutluluk olurdu.. tüm özlemi silmeye ytrdi.. şimdi neden acı verio anlamıorm .. korkuorm ..! hytımda önemsiz bir edat olmandan korkuorm..!
Sen'siz kelimeler gecirmezken aklımdan.. sen'sz cümlelere mahkm olmak istemıyorum ! belkide unutmaktan korkuorm.. Sen'i unutmak istemiorm..! imkansız'm büyüyor içimde sancım oluyorsun büyüdükce ve yaralarımn kabukları düşüyor tkrr kanıyorm..kanadıkca yaraLarım .. acıdıgımı hissedıorum .. en cokta yüregm acıor .. yüreğimdeKi " sen " bir türlü kabuk baglamıor.. özlemin git gide artıyor.. 'sen' ne gidiorsn içimdn ne de bitiyor.. gün ve gün kayboluorm adressizliğinde..Seni bana vermedi hayat . ama bir rehber werseydi keske .. bana güç vercek dayanabilmeyi ögretecek bir rehber.. ama yok ! önümdeki yol son'suzluk.. ve Sen'sizlik bir sonsuza dnüşüyor.. ne zmn gzümü kaptsam.. ne zman gzümü acsam yine hep sen...yokluqunun badiresi son’uma yaklastırırken düş’lerimdeki varlıqın her defasında yeniden baslatıyor günü.. güne hep aynı baslıorum.. sol yanımda sen .. hep sen! snra farkediorum ben ' sen ' olmaya baslıorm.. hüküm gciremiorm artık .. ne Sen .. ne Sen'sizlik …
Hayat bi tane olsun mutluluk seçenegi sunmuyor önüme .. ve yine care'Siz.. SENsizlik scilen.Sensizlikle yasamaya mahkum edilmiş bedenim.. acısnı ceken ise ruhum.. yine de svgisizlikk alır birgün beni içimdeki sen'den.. Sevmek işte budur seni svgili.. Hani bi söz wardr ya “askk imkansızsa asktır..” işde ben.. tüm imkansızlıgınla sewiyorum seni ve sensizligimi ..

DRy & ipq

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri