İlayda ve Şapşal Günlüğü ~

Clarisse

Bayan Üye
Ben de konu açmaya karar verdim. Günlükler ve hikayeler diyince şıp oradayımdır zaten :vala_02:

01.05.2013

Bugünün tatil olmasından başka pek bir önemi yok benim için.
Ancak tatilimi bile yaşayamıyorum.
Ödev, sınav, "İlayda odanı topla!"...
Okuldan sonra dershane, dershaneden sonra eve yürü 5 kg'lık çantanla.
Eve git yemek ye, ödev yap, sınavlara çalış, yarım saat televizyon izle ve uyu.
Hayat mı bu?
Cümlelerimi sizi ilk günümde sıkmamak için kısa keserek elveda diyorum.
Umarım çalışma masasından başımı kaldırıp bir kez daha günlük yazma şansı bulurum :uzgunkiz:

---> İlayda ve Şapşal Günlüğü ~

günlüğün hayırlı olsun : )

---> İlayda ve Şapşal Günlüğü ~

04.05.2013

Bugün anlatılacak bir şey olmasa da iki gün önce birkaç olay yaşadım.
Arkadaşım hatta kardeşim dediğim insan bana darılmıştı. Sebebi ise ismini vermek istemediğim arkadaşımın ona "İlayda seninle ilgili şöyle böyle diyor." gibisinden şeyler söylemesiydi. Tabii bunun şaka olduğunu sonra söyledi. Ancak arkadaşım şaka olduğuna inanmadı ve gitti. Sonra böyle birşeyin olduğunu öğrendim önce şakayı yapan arkadaşıma ne kadar kızsam da, aslında kardeşim dediğim insanın bana olan güvenini fark etmiştim. Kankamın yanına gidip ona olanları anlattım hatta arkadaşımı yanımda getirip öyle birşey demediğime yemin bile ettirdim. Ama nafileydi. İnanmıyordu. Biz de arkadaşlığımızı o günden sonra bitirmiştik.

Günler geçti aradan hatta aylar. Benim artık bir grubum vardı. Çok iyi anlaşıyorduk ve grubumuz sadece kızlardan değil erkeklerden de oluşuyordu. Artık eski kankamı unutmuştum. O gün yine sıraya girmiştik. Önümdeki başka bir arkadaşım eski kankamla ilgili bir şeyler söylüyordu. "Ne olmuş ona?" diye sordum. Bana bir adını vermek doğru mu bilmiyorum bir sosyal paylaşım sitesinden 8/D yani sınıfımla ilgili kötü şeyler yazdığını söyledi. Üstelik daha çok bu yazılanlar olayı anlatan arkadaşım ve ben ile ilgiliydi. Şaşırmış ve üzülmüştüm olgun davranacağını beklerken arkamdan laf söylemesi hiç hoşuma gitmemişti.

O akşam sosyal paylaşım sitesinden onun profiline girdim ve yazdıklarını okudum. Sürekli benimle ilgili ve arkadaşımla ilgili sorular sorulmuş ve yanıtların çoğu küfürlüydü. Ben de onunla site üzerinden laf kavgasına girmeye başladım. Ve birden aklımın bile alamayacağı çok kötü birşey yazdım ona. Bana "Okulda bu dediğin lafları diyebilecek misin bakalım." dedi. Ben de konuşabileceğimizi söyledim. Ancak yanımda arkadaşımı getirmeyecekmişim, o da getirmeyecekmiş. Anlaştık ve ertesi günü sabırsızlıkla bekledim.

Cuma günü yani ertesi gün gelip çatmıştı. Eski arkadaşımı gördüm beni sessiz bir yere çağırdı. Ancak yanında bir kişi getirmişti. Korkak olduğu buradan anlaşılıyordu. Onunla konuşmaya başladım ama sürekli bir laf sokma çabalarındaydı. Ben de ona uzatmamamız gerektiğini söyledim. O ise "Uzatıp uzatmayacağımı sana mı soracağım??" dedi. Ben de çekip gittim. Utanmadan da arkamdan "İnsan bir özür diler!!" diye bağırdı. O günden beri yüzüne bile bakmıyorum. Sınıftaki herkes ondan nefret ediyor. İşte bu kadar.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri