İdmanlar Arası gün kaçırma

HyeAna

Kayıtlı Üye
Sorum özellikle bu işten anlayanlara ve değerli hocam Olimpiyat'a gelsin :)

Okul harçlığımı çıkarmak için part-time bir işte sevdiğim bir insanın yanında çalışıyorum. Kimi zaman işler yoğun oluyor ve haftasonu gittiğim yere cuma günü de gidiyorum. Cuma günü de idmanım var normalde. Bazen bu şekilde olunca idmanı kaçırıyorum. Cumartesi de gezip haytalık yaparken gitmiyorum,pazar günü kapalı salon zaten. Acaba bu haytalık vücuduma zarar verir mi ? gelişimi olumsuz yönde etkiler mi ?

Dipnot:Ağır bir idmanım yok yeni olduğum için hafif çalıştırıyorlar.

---> İdmanlar Arası gün kaçırma

ara vermek iyi değil..

çalışma programını bilmiyorum fakat az ama öz olması kısa ama yoğun çalışmadan daha iyidir..
yani haftanın sadece 3 günü 2 şer saat çalışamaktansa, her gün 45 dakika çalışmak çok daha iyidir..

bu arada gölge boksunuda öneririm..ben düzenli yaparım..
2 şer ya da 3 er kiloluk dambılları alıp yumruk çalışması yapıyorsunuz..iyi bir ısınma şart tabi ,çok pratiktir evde de yapılabilen çok faydalı bir çalışma..
her sabah güne başlarken yapmanı tavsiye ederim..

hocam yaza öyle birşey düşünmekteyim. Fakat programım birer gün arayla. bende anlamadım ne yapayım ne edeyim :/

Benım Programımda aynı 1 gun ara verıyorum bazen benımde oluyor gıtmeedıgım zamanlar ama beslenmeyı eelden bırakmıyorum kullandıgım takvıyelerı o gunlerde eksık etmıyorum bazen 7 8 gun ara vermek vucuda iyi gelir.

Hergun Gitmek 2 4 aylık veya yenı baslayan ıcın uygun degıl anlıyacagın bıraz prof işi ama 1 senedır felan yapıyorsan faydasını gorurusun
uzun süreli ara verırsen 1 2 ay gıbı bı süre eski halini yakaladıun say :)

Kendıne bı program belırleyıp gun arası verebılırsın.bu kasların alısması ve dınlenmesı acısından verımlı olacaktır.tabı yaptıgın ıdmanına gore deısır bu.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri