İbREt Verİci BENCE!

__BLADE__

Kayıtlı Üye
Ewt arkadşalar size ilginç bir oaly anlatacakım bende tanıdıkımdan duydum dogruymuş bu bizim burlara yakın yerlerde yani egede alaşehire dogrumu ne gidiyormuş bir köye yolcymuş bu adam ve sonrada işte bu adam giderken tabi adam böle duaları falan biliyormuş size burada iyi bir insan olmanın ibrelikinii anlatıyorum adam gitmiş gitmil ve bir tane köye gelmiş yorulmuş adam şistedigi yere varamamış ama dinlemek istemiş o köyde ve kimsede ev,ini açmamış sanırım köyün muhtarı oclak herhalde demişki bir tane ev var ama onada sen gitmezsin demiş o eve iblis gelir demiş ama gerçekmiş ve adam bdenişki kalacak yerm yok ne olursa olsun ben kalırım demiş ve sonrada adama hayretler içinde kalmışlar ii bakalım demiş herkes gibi sende kaçıcaksın demişler ve sonra adam gitmiş yatmış yatınca tabi gelmiş bişi gelmiş tam böle üstüne yürümüş hemen adam kalkmış yanlış atılrarmıyorsam nas surresini okumuş ve sonra ayetel kürsi tam okuyormuş ama duasını bittireememiş dayanammış ibliste yapma diyormuş adam dayanamamış duanın tamamını okumadan sonunu okumuş ayetel kürsinin ALLAH tan yardım istemiş ve sonrada o şey hemen kül olmuş ve sonrada yok olmuş adam şükür diyerek yatmış ve sonrada köyfden bazı adamlar kötülük yapmak istemişler bu adama iştevarsa parası alalım demişler tam o eve gidiyorlar birde ne görsünler ! kapının çevresinde her tarafında badigart gibi adamlar tabi bu kötülük yapamak isteyen adamlarda korkudan kaçmışlar yani arkadaşlar sadece duayla degil ewt dua gerekli ama dünyada iyi insan olmak çok iyi unutma ne ekersen onu biçersin !

ewt çok ilginçi ama olmuş bu olay bence burada ibret verici olay ne ekersen onu biçersin çünkü o adam iyi birsii olmaasaydı belki neler olurdu kim bilir

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri