Horus...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Horus...

Teşekkür ederim.Allah'ın sanada bir yaşama sebebi nasip etmesini dilerim.Şayet sahipsen,tamamını dilerim Allah'ımdan. ;)

---> Horus...

ayyyyy kız çok güzellll walla insann baktıkca bakası gelioo kız olduğm halde:D çok yakışıyorsunuz..=)
allah ayırmasınn =))

---> Horus...

guzel resimler begendim...

ALLAH hayirli uzun omurler versin ve sevdiklerine bagislasin. sevdiklerinide sana tabiki...

kiz arkadasin galiba yanindaki, cok guzel kizmis. ALLAH sizi birbirinize bagislasin.

---> Horus...

'' Kız. '' belirtmesi pek hoş olmamış ama teşekkür ederim çok incesin.Sizde çok yakışıyorsunuz gerçekten.Allah kavuştursun İnşallah. :)

---> Horus...

guzel resimler begendim...

ALLAH hayirli uzun omurler versin ve sevdiklerine bagislasin. sevdiklerinide sana tabiki...

kiz arkadasin galiba yanindaki, cok guzel kizmis. ALLAH sizi birbirinize bagislasin.

Nişanlım.Teşekkür ederim yorumunuz için.Amin cümlemizi.Eksik olmayın. :)

---> Horus...

Aşk olsun.Olur mu öyle şey? Sadece belirtme gereğinde bulundum.Olur böyle şeyler.Gösterdiğin incelik,bu küçük hatadan oldukça büyük merak etme.Tekrar tekrar teşekkürlerimi sunarım. ;)

---> Horus...

Aşk olsun.Olur mu öyle şey? Sadece belirtme gereğinde bulundum.Olur böyle şeyler.Gösterdiğin incelik,bu küçük hatadan oldukça büyük merak etme.Tekrar tekrar teşekkürlerimi sunarım. ;)

belirtmen iyi oldu ''kız''da olsa böyle hitap etmem yanLıştı özrümü kabul ettiğin için ben teşekkür ederim ...tekrar allah birbinize bağışlasın diyerek durumu toparlayım =)

---> Horus...

Allah Sevdiklerine Ve Sevenlerine Bağışlasın Feyyaz Kardeşim :) Bir Ömür Boyu Mutluluklar Dilerim, Sevgiyle..

---> Horus...

:) ALLAH tamamin erdirsin.
ALALH size, peygamber efendimiz (s.a.v) ve Aise anamizin kor dugum sevgisi gibi kordugum gibi olsun sevginiz insaALLAH.

Bu harikulade yorumlarınız gerçekten çok mutlu ediyor beni inanın.Amin İnşallah.Benim adıma dilediğiniz tüm güzel dileklerin 2 katını diliyorum Allah'ımdan sizler için.Saygılarımla. :)

---> Horus...

ALLAH razi olsun kardesim. bu yorumunuz icinde ben tesekkur ederim.

guzellikler guzellik, cirkinlikler cirkinlik dogurur...

herzaman guzelliklerle (yarismak) kalmak dilegi ile...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri